www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

وزیر بهداشت از دانشکده پزشکی قم بازدید کرد

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی چهارشنبه شب از دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی قم بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، سید حسن قاضی زاده هاشمی به منظور بازدید و بررسی وضعیت حوزه سلامت استان قم ،چهارشنبه شب وارد شهر قم شد و در بدو ورود خود و در چارچوب سفر دو روزه خود به استان قم از بخش های مختلف دانشکده پزشکی بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید و در جمع گروهی از اعضای هیات علمی گفت: متاسفانه فضای فیزیکی و تجهیزی این دانشکده در حد یک مدرسه یا مرکز بهداشتی درمانی بیش نبود، حق قم بیشتر از این است و باید یکی از مجهز ترین دانشکده های پزشکی در قم مستقر شود.

وزیر بهداشت ادامه داد: بسیاری از شیعیان جهان به قم می آیند و این شهر هم چنان که در علوم دینی نمونه است در پزشکی نیز باید بتواند افراد توانمندی را تربیت کند.

هاشمی تاکید کرد: فرصتی که در قم است فرصت بسیار مغتنمی است که جمهوری اسلامی دانشگاه بین المللی در علوم پزشکی در شهر قم داشته باشد و بهترین مکان برای احداث آن شهر قم است گرچه تا رسیدن به این آرزو کمی فاصله داریم.

دانشگاه علوم پزشکی قم پذیرای ۱۵۲۱ دانشجو در پنج رشته می باشد.

پزشکی ، دندانپزشکی ، پیراپزشکی ، پرستاری و بهداشت پنج رشته ای هستند که دانشجویان آن در دانشگاه علوم پزشکی قم مشغول به تحصیل هستند.

همچنین دانشکده پزشکی قم با مساحتی بالغ بر هشت هزار و ۵۰۰ متر مربع در زیربنای یک هزار و ۴۰۰ متر پذیرای دانشجویان است.

وزیر بهداشت هم چنین چهارشنبه شب در نشست مشترکی با اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی قم شرکت و به بحث و تبادل نظر پیرامون برخی مشکلات و نیازهای این دانشگاه پرداختند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم