نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

وزارت علوم و بانک تجارت تفاهم نامه همکاری امضا کردند

دکتر محمد حسین امید معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و محمد ابراهیم مقدم مدیرعامل بانک تجارت تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، درجریان امضای این تفاهم نامه دکتر امید در سخنانی با ابراز خرسندی از همکاری با بانک تجارت اظهارداشت: دراین دوره جدید و با دیدگاه نوین آموزش عالی کشور به مسائل علمی و فناوری، ارتباطات ما با سازمان‌هایی همچون بانک تجارت فراتر از گذشته است و امیدواریم بتوانیم با ارتقای توان و بنیه علمی بدنه آموزش عالی کشور و طبق فرمایش مقام معظم رهبری درباره ایجاد و تقویت شرکت‌های دانش بنیان بتوانیم از ظرفیت‌های بانک تجارت در پیشبرد اهداف علمی کشور استفاده کنیم.

در ادامه این نشست مدیرعامل بانک تجارت نیز با بیان اینکه در این تفاهم نامه سعی ما بر این خواهد بود که خدمات مناسبی به آموزش عالی کشور ارائه دهیم، گفت : ما اکنون نسل استفاده از عابر بانک ها را پشت سر گذاشته ایم و به نسل استفاده از اینتزنت بانک و همراه بانک رسیده ایم و امیدواریم با پشتیبانی اساتید و دانشجویان دانشگاه‌ها، فرهنگ استفاده بیشتر از این روش‌ها را در جامعه راه‌اندازی کنیم.

وی همچنین در راستای انجام مفاد این تفاهم نامه پیشنهاد کرد مراکزی برای استفاده دانشجویان نخبه و مخترع با تمامی امکانات ساخته شود تا این دانشجویان بتوانند با استفاده از این امکانات به تولید و ساخت محصولات مورد نیاز کشور بپردازند.

گفتنی است تسهیلات مشارکت مدنی و خرید ساخت مسکن به اعضای هیئت علمی و کارکنان ستاد و همچنین اعطای تسهیلات خرید خودرو ، خرید کالا و جعاله به کارکنان وزارتخانه از مفاد این تفاهم نامه است.

ارائه خدمات و تسهیلات بانکی ، افتتاح حساب های ریالی و ارزی، نصب دستگاه‌های وب کیوسک،ATMو POS در مکان‌های مورد نظر وزارت علوم ، مشارکت بانک تجارت در طرح های دانش بنیان ، گشایش انواع اعتبارات داخلی و خارجی از دیگر مفاد این تفاهم نامه است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم