نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

وزارت علوم و بانک تجارت تفاهم نامه همکاری امضا کردند

دکتر محمد حسین امید معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و محمد ابراهیم مقدم مدیرعامل بانک تجارت تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، درجریان امضای این تفاهم نامه دکتر امید در سخنانی با ابراز خرسندی از همکاری با بانک تجارت اظهارداشت: دراین دوره جدید و با دیدگاه نوین آموزش عالی کشور به مسائل علمی و فناوری، ارتباطات ما با سازمان‌هایی همچون بانک تجارت فراتر از گذشته است و امیدواریم بتوانیم با ارتقای توان و بنیه علمی بدنه آموزش عالی کشور و طبق فرمایش مقام معظم رهبری درباره ایجاد و تقویت شرکت‌های دانش بنیان بتوانیم از ظرفیت‌های بانک تجارت در پیشبرد اهداف علمی کشور استفاده کنیم.

در ادامه این نشست مدیرعامل بانک تجارت نیز با بیان اینکه در این تفاهم نامه سعی ما بر این خواهد بود که خدمات مناسبی به آموزش عالی کشور ارائه دهیم، گفت : ما اکنون نسل استفاده از عابر بانک ها را پشت سر گذاشته ایم و به نسل استفاده از اینتزنت بانک و همراه بانک رسیده ایم و امیدواریم با پشتیبانی اساتید و دانشجویان دانشگاه‌ها، فرهنگ استفاده بیشتر از این روش‌ها را در جامعه راه‌اندازی کنیم.

وی همچنین در راستای انجام مفاد این تفاهم نامه پیشنهاد کرد مراکزی برای استفاده دانشجویان نخبه و مخترع با تمامی امکانات ساخته شود تا این دانشجویان بتوانند با استفاده از این امکانات به تولید و ساخت محصولات مورد نیاز کشور بپردازند.

گفتنی است تسهیلات مشارکت مدنی و خرید ساخت مسکن به اعضای هیئت علمی و کارکنان ستاد و همچنین اعطای تسهیلات خرید خودرو ، خرید کالا و جعاله به کارکنان وزارتخانه از مفاد این تفاهم نامه است.

ارائه خدمات و تسهیلات بانکی ، افتتاح حساب های ریالی و ارزی، نصب دستگاه‌های وب کیوسک،ATMو POS در مکان‌های مورد نظر وزارت علوم ، مشارکت بانک تجارت در طرح های دانش بنیان ، گشایش انواع اعتبارات داخلی و خارجی از دیگر مفاد این تفاهم نامه است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم