نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

وزارت علوم به دنبال آرامش توام با نشاط است

معاون اداری مالی وزارت علوم با تاکید براین که عملکرد وزارت علوم در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری است، گفت: وزارت علوم به دنبال این است که محیط آرام و در عین حال با نشاطی که در یکسال اخیر بر دانشگاه‌ها حاکم بوده است تداوم پیدا کند.

محمد حسین امید در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با اساتید دانشگاه‌ها، گفت: اینکه رهبرمعظم انقلاب همواره پرچم دار گفتمان علم و فناوری و حامی توسعه علمی در کشور هستند مایه مباهات و دلگرمی دانشگاهیان است.

امید با اشاره به این که خوشبختانه خواست دانشگاهیان و عملکرد وزارت علوم نیز در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری است، اظهارکرد: در وزارت علوم تلاش می‌شود هر دو جنبه توسعه علمی و تداوم آرامش توأم با نشاط در فضای دانشگاه‌ها به دقت دنبال ‌شود.

وی گفت: وزارت علوم به دنبال این است که محیط آرام و در عین حال با نشاطی که در یکسال اخیر بر دانشگاه‌ها حاکم بوده است تداوم پیدا کند. انشاآلله به حول و قوه الهی و با کمک همه علاقه مندان به توسعه علمی کشور بتوانیم در مسیر اجرای رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب قدم برداریم.

ماموریتم تشکیل شورای مشورتی در دانشگاه تهران بود

وی درباره نحوه انتخاب سرپرست دانشگاه تهران نیز اظهارکرد: من ماموریتی برای تشکیل شورای مشورتی در دانشگاه تهران داشتم که به بهترین وجه ممکن این شورا تشکیل شد و افرادی توسط این شورا به وزیر معرفی شدند. وزیرعلوم نیز از میان سه نفری که از طرف شورای مشورتی معرفی شده بودند یک نفر را انتخاب و به عنوان سرپرست معرفی کرد.

وی افزود : البته انتظار می رفت برای فرد مورد نظر وزیر با تایید شورای انقلاب فرهنگی مستقیما حکم ریاست دانشگاه صادر شود که اینچنین نشد و آقای دکتر فرجی دانا صلاح دیدند که از فرصت قانونی برای تعیین سرپرست مجدد استفاده کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
تداوم مسمومیت دانشجویان دانشگاه شیراز

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم