نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

وزارت علوم، خواستار مشارکت حداکثری وزرای علوم کشورهای عضو جنبش عدم تعهد شد

نشست توجیهی «اجلاس وزرای علوم، فناوری و نوآوری جنبش عدم تعهد» با حضور سفرا و نمایندگان ۴۰ کشور عضو جنبش عدم تعهد در تهران برگزار شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در جریان این نشست به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با حضور نمایندگان وزارت امور خارجه برگزار شد، دکتر حسین سالار آملی قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل ، دستور کار و سایر برنامه های همکاری در جریان اجلاس وزرای علوم و فناوری جنبش عدم تعهد را به سفرای کشورهای عضو اعلام کرد. دکتر سالارآملی همچنین از سفرای کشورهای عضو جنبش عدم تعهد در تهران درخواست کرد که در بالاترین سطح در اجلاس تهران شرکت کنند.

همچنین در این نشست سفرا و نمایندگان کشورهای عضو از جمله ونزوئلا، فیلیپین، سیرالئون، آفریقای جنوبی، عمان، تاجیکستان و چند کشور دیگر دیدگاه‌های خود را درباره نشست اسفند ماه در تهران اعلام کرده و از ابتکار جمهوری اسلامی در این باره استقبال کردند.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، اجلاس وزرای علوم، فناوری و نوآوری ازسوم تا پنجم اسفند ۱۳۹۳ به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همکاری وزارت امور خارجه و سایر نهادهای ذی ربط در تهران برگزار خواهد شد واین نشست اولین نشست علوم، فناوری و نوآوری در سطح کشورهای عضو جنبش عدم تعهد است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم