نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

وزارت علوم، خواستار مشارکت حداکثری وزرای علوم کشورهای عضو جنبش عدم تعهد شد

نشست توجیهی «اجلاس وزرای علوم، فناوری و نوآوری جنبش عدم تعهد» با حضور سفرا و نمایندگان ۴۰ کشور عضو جنبش عدم تعهد در تهران برگزار شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در جریان این نشست به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با حضور نمایندگان وزارت امور خارجه برگزار شد، دکتر حسین سالار آملی قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل ، دستور کار و سایر برنامه های همکاری در جریان اجلاس وزرای علوم و فناوری جنبش عدم تعهد را به سفرای کشورهای عضو اعلام کرد. دکتر سالارآملی همچنین از سفرای کشورهای عضو جنبش عدم تعهد در تهران درخواست کرد که در بالاترین سطح در اجلاس تهران شرکت کنند.

همچنین در این نشست سفرا و نمایندگان کشورهای عضو از جمله ونزوئلا، فیلیپین، سیرالئون، آفریقای جنوبی، عمان، تاجیکستان و چند کشور دیگر دیدگاه‌های خود را درباره نشست اسفند ماه در تهران اعلام کرده و از ابتکار جمهوری اسلامی در این باره استقبال کردند.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، اجلاس وزرای علوم، فناوری و نوآوری ازسوم تا پنجم اسفند ۱۳۹۳ به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همکاری وزارت امور خارجه و سایر نهادهای ذی ربط در تهران برگزار خواهد شد واین نشست اولین نشست علوم، فناوری و نوآوری در سطح کشورهای عضو جنبش عدم تعهد است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم