نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

وزارت علوم، خواستار مشارکت حداکثری وزرای علوم کشورهای عضو جنبش عدم تعهد شد

نشست توجیهی «اجلاس وزرای علوم، فناوری و نوآوری جنبش عدم تعهد» با حضور سفرا و نمایندگان ۴۰ کشور عضو جنبش عدم تعهد در تهران برگزار شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در جریان این نشست به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با حضور نمایندگان وزارت امور خارجه برگزار شد، دکتر حسین سالار آملی قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل ، دستور کار و سایر برنامه های همکاری در جریان اجلاس وزرای علوم و فناوری جنبش عدم تعهد را به سفرای کشورهای عضو اعلام کرد. دکتر سالارآملی همچنین از سفرای کشورهای عضو جنبش عدم تعهد در تهران درخواست کرد که در بالاترین سطح در اجلاس تهران شرکت کنند.

همچنین در این نشست سفرا و نمایندگان کشورهای عضو از جمله ونزوئلا، فیلیپین، سیرالئون، آفریقای جنوبی، عمان، تاجیکستان و چند کشور دیگر دیدگاه‌های خود را درباره نشست اسفند ماه در تهران اعلام کرده و از ابتکار جمهوری اسلامی در این باره استقبال کردند.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، اجلاس وزرای علوم، فناوری و نوآوری ازسوم تا پنجم اسفند ۱۳۹۳ به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همکاری وزارت امور خارجه و سایر نهادهای ذی ربط در تهران برگزار خواهد شد واین نشست اولین نشست علوم، فناوری و نوآوری در سطح کشورهای عضو جنبش عدم تعهد است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم