نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ورود دانشگاه فرهنگیان به آموزش معلمان مدارس غیردولتی

سرپرست دانشگاه فرهنگیان در جلسه انعقاد تفاهم نامه با سازمان مدارس غیردولتی، توسعه مشارکتهای مردمی و خانواده آموزش و پرورش، تاسیس مجتمع‌های آموزشی وابسته به دانشگاه فرهنگیان و ورود این دانشگاه به آموزش معلمان مدارس غیردولتی را از جمله بندهای مهم این تفاهم نامه دانست.

به گزارش سرویس «صنفی» ایسنا، دکترمهر محمدی اظهارکرد: ارائه دوره‌های آموزشی و صدور گواهی نامه صلاحیت حرفه‌ای برای معلمان، از جمله خدمات دانشگاه فرهنگیان در راستای این تفاهم نامه است.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان، از تشکیل کمیته پیگیری مصوبات این تفاهم نامه به ریاست احمدی، مشاور آموزشی وی، به نمایندگی از دانشگاه فرهنگیان و عباسپور، به نمایندگی از سازمان مدارس غیردولتی، توسعه مشارکت های مردمی و خانواده آموزش و پرورش، خبر داد و تاکید کرد: شیوه‌های مختلف عملیاتی شدن مطلوب مصوبات تفاهم نامه، مورد بررسی و اجراء قرار گیرد.

معاون وزیر و رییس سازمان مدارس غیردولتی، توسعه مشارکت‌های مردمی و خانواده آموزش و پرورش، با ابراز خرسندی از انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه فرهنگیان، اظهار امیدواری کرد: با استفاده از تمام ظرفیت‌ها در این تفاهم نامه، روش جدید تربیت معلم در ساختار بخش غیر دولتی شکل گیرد.

مرضیه گرد، از تشکیل مدارس غیردولتی وابسته به دانشگاه فرهنگیان خبر داد و افزود: با بهره‌مندی از فضاهای مازاد ادارات کل آموزش و پرورش، مدارس غیردولتی الگو و ممتاز با مدیریت دانشگاه فرهنگیان تشکیل خواهد شد.

وی، ارائه گواهی نامه صلاحیت حرفه‌ای معلمان مدارس غیردولتی و هیأت امنایی توسط دانشگاه فرهنگیان را گامی بزرگ برای وزارت آموزش و پرورش دانست و تصریح کرد: آموزش‌های پودمانی در سبکی جدید و آموزش‌های منجر به مدرک، از دیگر مصوبات تفاهم نامه با دانشگاه فرهنگیان است.

زینی وند، مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکتها نیز با اشاره به تدوین بسته حمایتی از توسعه کمی و کیفی مدارس غیر دولتی، آموزش تمام معلمان این مدارس توسط دانشگاه فرهنگیان را از جمله اهداف پیش بینی شده در انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه فرهنگیان دانست.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم