نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

واگذاری مسئولیت کمیته نظارت بر خوابگاه‎های خودگردان به دانشگاه لرستان

رئیس دانشگاه لرستان گفت: مسئولیت کمیته نظارت بر خوابگاه‎های خودگردان دانشجویی خرم آباد به دانشگاه واگذار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، خسرو عزیزی در جمع خبرنگاران بیان کرد: این دانشگاه برای رفع نیازهای این دانشگاه به فضای خوابگاهی، زمین مورد نیاز را در اختیار سرمایه گذارانی که چارچوب‌های دانشگاه را بپذیرند قرار می‌دهد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر پیگیر اخذ مجوز از هیات امنای دانشگاه برای واگذاری زمین به بخش خصوصی جهت ساخت خوابگاه دانشجویی هستیم افزود: رایزنی‌هایی نیز با استاندار، معاون عمرانی و مدیر کل راه و شهرسازی استان برای اختصاص بخشی از اراضی مسکن مهر کمالوند که اراضی آن متعلق به دانشگاه لرستان بوده جهت احداث خوابگاه صورت گرفته است.

رئیس دانشگاه لرستان با بیان اینکه در جلسه‌ای در استانداری که حضور یافته‌ام اولین حرفم این بود که وضعیت خوابگاههای خودگردان خرم آباد اسفناک است و وضعیت این خوابگاه‌ها درشأن دانشجو نیست.

عزیزی از واگذاری مسئولیت کمیته نظارت بر خوابگاه‎های خودگردان دانشجویی خرم آباد به دانشگاه لرستان خبر داد و تصریح کرد: طبق قانون وظیفه نظارت بر خوابگاههای خودگردان بر عهده دانشگاه مادر استان است، اما تاکنون مسئولیت کمیته ناظر بر این خوابگاه‌ها در خرم آباد برعهده دانشگاه پیام نور بوده است که با پیگیری‌های صورت گرفته این مسئولیت به دانشگاه لرستان واگذار شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم