نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

واحد علوم و تحقیقات از فعالیت کانون‌ها و نشریات دانشجویی حمایت مالی و معنوی می کند

معاون فرهنگی و اجتماعی واحد علوم و تحقیقات گفت: باید نگاه دانشجو نسبت به معاونت فرهنگی و اجتماعی اصلاح شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر کرم الله دانشفرد، معاون فرهنگی و اجتماعی این واحد دانشگاهی، در دومین جلسه از مراسم جشن آغاز سال جدید تحصیلی، ضمن خیرمقدم به دانشجویان جدیدالورود و تبریک به مناسبت فرارسیدن اعیاد سعید قربان و غدیر، ادامه داد: دانشگاه خانه ی دوم دانشجویان است که با دو هدف آموزش و پرورش آنان به فعالیت می پردازد.

وی یاری گرفتن از خداوند متعال را نخستین گام برای ورود به دانشگاه دانست و افزود: هدف اصلی در دانشگاه تربیت متخصصان کاردان و کمک به تعالی بیش از پیش دانشجویان است.

دکتر دانشفرد با بیان اینکه زندگی هدفمند و داشتن نگاه منتقدانه رمز موفقیت دانشجویان است، اظهار داشت: آینده ی شغلی وابسته به میزان توانایی ها و آگاهی های افراد است و عشق و علاقه به تحصیل و کار اساس پیشرفت افراد را شکل می دهد.

معاون فرهنگی و اجتماعی واحد علوم و تحقیقات تصریح کرد: دانشگاه بازار ارز و سکه و محل زد و خورد برای گرفتن پست و مقام و پرداختن به مسائل سیاسی نیست بلکه محل لذت بردن از تحصیل و فرا گرفتن علم، جان گرفتن و زنده شدن است .

وی بر حفظ احترام اساتید و کلاس های درس توسط دانشجویان تأکید کرد و گفت: سخت کوشی، تلاش، پشتکار و کسب مهارت های جانبی همچون دانش کامپیوتری و زبان های خارجه روند پیشرفت و نیل به اهداف را تسریع می کند.

دکتر دانشفرد تسهیل مراحل رشد و کمال انسانی را از اهداف معاونت فرهنگی اجتماعی واحد علوم و تحقیقات دانست و گفت: معاونت فرهنگی اجتماعی این واحد دانشگاهی از توسعه فعالیت کانون ها، تشکل ها، نشریات دانشجویی ، ستاد عمره ی دانشجویی و ستاد ازدواج دانشجویی حمایت مالی و معنوی می کند.

معاون فرهنگی و اجتماعی واحد علوم و تحقیقات با اشاره به اینکه چارچوب فعالیت های این معاونت منحصر به مسائل مذهبی نیست، اظهار داشت: کلیه فعالیت های مذهبی، سیاسی، هنری، اجتماعی و … معاونت فرهنگی و اجتماعی این واحد دانشگاهی با مشارکت دانشجویان و اساتید این واحد انجام می شود.

دکتر ابوالقاسم امام زاده , رییس دانشکده مهندسی نفت واحد علوم تحقیقات ، با تاکید بر اهمیت این رشته در جهان به ویژه در ایران افزود کار در صنعت نفت به عنوان یک صنعت بین المللی نیازمند بهره مندی از مهارت زبان انگلیسی است .

وی به اهداف این رشته و آینده شغلی متخصصان نفت اشاره کرد و افزود : مهندسین نفت بهترین و پیشرفته ترین محیط کار را با آخرین تکنولوژی و نرم افزار در اختیار دارند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم