نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

واحدهای دانشگاه آزاد تهران تجمیع می‌شوند

هفتمین جلسه شورای­ عالی معماری دانشگاه در خصوص بررسی تجمیع واحدهای دانشگاهی موجود در سطح شهر تهران با حضور کلیه اعضا برگزار شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با توجه به تعیین تکلیف کلیه واحدها به غیر از واحد تهران مرکزی، بحث در مورد تجمیع کلیه ساختمان‌های واحد تهران مرکزی در بافت قدیمی شهر تهران، اولویت اول جلسه بود.

در این جلسه دکتر صارمی، گزارشی در خصوص سایت پیشنهادی واقع در خیابان صبا ارائه کرد که در نهایت مهندس هاشمی پس از بررسی سایت مذکور توسط اعضای شورا و تأیید کلیات طرح، به‌ویژه استفاده از پتانسیل ­های موجود در بافت قدیمی مرکز شهر، با تأیید آن موضوع و مطرح کردن سایت­های پیشنهادی معاونت عمرانی به منظور استقرار واحد تهران­ مرکزی بیان دیدگاه های معاونت پرداخت.

همچنین مابقی اعضای شورای عالی معماری به بیان نظرات خود درخصوص سایت‌های پیشنهادی پرداختند، که در نهایت کلیات استقرار واحد تهران­ مرکزی در سایت جنب پارک هرندی، واقع در مرکز شهر به لحاظ شرایط اجتماعی، پتانسیل منطقه، دسترسی‌های مناسب به شریان اصلی شهر و مترو، مورد موافقت اعضا قرار گرفت و مقرر شد به منظور بررسی­ های بیشتر اعضای شورا از محل مورد نظر بازدید و در جلسه بعدی شورا، تصمیم­ گیری نهایی انجام شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند
اعلام اولویت‌های کاری دانشگاه پیام نور در سال ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم