نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

هیچ یک از دانشگاه‌های کشور به اندازه دانشگاه رازی پول در اختیار ندارند

رییس پیشین دانشگاه رازی کرمانشاه مدعی شد: هیچ یک از دانشگاه‌های کشور به اندازه دانشگاه رازی پول در اختیار ندارند.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه کرمانشاه، پروفسور محمد مهدی خدایی در مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه رازی کرمانشاه که با حضور دکتر هاشمی معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در تالار شهید علیمحمدی دانشکده علوم دانشگاه رازی برگزار شد، اظهارکرد: اگر کاری در دانشگاه رازی صورت گرفته یقینا به همت همه اساتید و کارکنان دانشگاه بوده است.

وی ادامه داد: درحال حاضر ۲۳ میلیارد تومان اعتبار عمرانی در حساب‌های دانشگاه رازی وجود دارد به علاوه آن ۱۰ میلیارد تومان از وزارت نفت و دو میلیارد تومان هم از وزارت علوم طلبکاریم و اینها به علاوه بودجه مصوب این دانشگاه در سال ۹۳ هستند.

رییس پیشین دانشگاه رازی کرمانشاه با بیان اینکه هیچ یک از دانشگاه‌های کشور به اندازه دانشگاه رازی پول در اختیار ندارند!، گفت: دانشگاه رازی مجموعا ۳۵ میلیارد تومان به علاوه بودجه سال ۹۳ پول در اختیار دارد.

خدایی تصریح کرد: دانشگاه رازی ۱۲ پروژه عمرانی در دست ساخت دارد که با این پول باید تا پایان سال‌جاری حداقل شش پروژه را کاملا اجرا کند.

وی ادامه داد: در حوزه پژوهش در سال ۹۱ بیش از ۱٫۵ میلیارد تومان و در سال ۹۲ نیز بیش از یک میلیارد تومان قرارداد پژوهشی منعقد کرده‌ایم که اعتبارات آن خارج از دانشگاه تامین می شد.

خدایی خاطرنشان کرد: دانشگاه رازی همیشه رتبه ۱۵ در میان تمامی دانشگاه‌های وزارت علوم، آزاد، علوم پزشکی و پیام نور کشور را داشته است.

وی تاکید کرد: از جامعه دانشگاهی انتظار می رود که بحث فرهنگی را مورد توجه ویژه قرار دهند.

رییس پیشین دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: گرچه معتقدم که دانشگاه رازی توفقیات علمی پژوهشی بسیاری را به دست آورده است، اما راه طولانی را همچنان در پیش رو دارد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم