نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

هنر بهترین ابزار برای فرهنگ سازی و آموزش در جامعه است

معاون فرهنگی دانشگاه هنر، هنر را بهترین ابزار برای فرهنگ سازی و آموزش در سطح جامعه دانست.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حسین کلانتری در جشنواره فرهنگی هنری «سیاه و سپید» با موضوع پیشگیری از اعتیاد در دانشگاه هنر با بیان اینکه یکی از پرارزش‌ترین سرمایه‌های انسانی هنر است که می‌تواند در رشد و تعالی زندگی انسان موثر باشد، گفت: هنرمندان بنا به نیاز بشر شکل‌های متفاوتی به هنر می‌دهند و دانشگاه هنر نیز به منظور پیشگیری از مصرف مواد مخدر برنامه‌های هنری ویژه‌ای دارد.

وی افزود: از جمله این برنامه‌ها برگزاری اولین و دومین جشنواره فرهنگی هنری «سیاه و سپید» است.

معاون فرهنگی دانشگاه هنر با بیان اینکه هنر یکی از بهترین ابزار برای فرهنگ سازی و آموزش‌های لازم در جامعه است، اظهار کرد: دانشجویان در دانشگاه‌ها با فشارهای روانی به دلیل استرس ناشی از امتحانات، فشارهای ناشی از گروه همسالان، رویارویی با استقلال و … مواجه می‌شوند.

کلانتری به آغازکار جشنواره «سیاه و سپید» از آبانماه سال گذشته اشاره و تصریح کرد: به طور کلی ۱۳۱۱ اثر به دبیرخانه جشنواره رسید که بسیاری از آنها در مرحله اول داوری حذف شده و ۳۷۴ اثر به مرحله بعدی راه یافتند.

وی افزود:‌ از میان این تعداد ۴۰ اثر شامل هشت اثر حائز رتبه اول، ۹ اثر حائز رتبه دوم، شش اثر حائز رتبه سوم و ۱۶ اثر شایسته تقدیر مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم