نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

هم‌افزایی و مشارکت اعضای هیات علمی زمینه‌ساز پیشرفت دانشگاه‌هاست

رییس دانشگاه علم و صنعت ایران با تاکید بر اینکه مشارکت و هم افزایی اعضای هیات علمی، زمینه پیشرفت و توسعه دانشکده و دانشگاه را فراهم می‌کند، اظهار کرد: اگر از هم افزایی، هم فکری و تعامل در چنین محیط هایی استفاده نشود انصافا ما ضرر کرده‌ایم و مغموم هستیم.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر برخورداری در مراسم تودیع دکتر احمد چلداوی رییس سابق دانشکده مهندسی برق دانشگاه دانشگاه علم و صنعت ایران و معارفه دکتر شهرام جدید رییس جدید دانشکده ضمن تبریک اعیاد شعبانیه افزود: دانشکده مهندسی برق و بار علمی اساتید این دانشکده وزنه بسیار سنگینی است که ما باید برای پیشرفت این دانشگاه از آن استفاده نماییم.

در ادامه این مراسم رییس سابق دانشکده مهندسی برق به ارایه گزارشی از اهداف و برنامه های دانشگاه و دانشکده مهندسی برق پرداخت و گفت: کاهش چشمگیر مشروطی دانشجویان کارشناسی در ترم اول، کاهش چشمگیر حق التدریس دانشکده با برنامه ریزی مناسب و تکمیل موظفی اساتید و کاهش چشم گیر کلاس های تشکیل نشده از مهمترین دستاوردهای معاونت آموزشی این دانشکده در چهار سال گذشته بوده است.

وی افزود:بنیه و ظرفیت علمی این دانشکده آنقدر بالاست که به راحتی می توان گفت رقبای ما دانشگاههایی همچون MIT و واترلو هستند .

دکتر شهرام جدید،رییس دانشکده مهندسی برق نیز با بیان اینکه من رییس دانشکده مهندسی برق نیستم، بلکه سخنگوی این دانشکده در طول دو سال ماموریت هستم،گفت کار سخت، زحمت زیاد دارد و برای همین نیازمند همکاری و همراهی اساتید این دانشکده و به ویژه بزرگتر های آن هستیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم