نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

هم‌افزایی و مشارکت اعضای هیات علمی زمینه‌ساز پیشرفت دانشگاه‌هاست

رییس دانشگاه علم و صنعت ایران با تاکید بر اینکه مشارکت و هم افزایی اعضای هیات علمی، زمینه پیشرفت و توسعه دانشکده و دانشگاه را فراهم می‌کند، اظهار کرد: اگر از هم افزایی، هم فکری و تعامل در چنین محیط هایی استفاده نشود انصافا ما ضرر کرده‌ایم و مغموم هستیم.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر برخورداری در مراسم تودیع دکتر احمد چلداوی رییس سابق دانشکده مهندسی برق دانشگاه دانشگاه علم و صنعت ایران و معارفه دکتر شهرام جدید رییس جدید دانشکده ضمن تبریک اعیاد شعبانیه افزود: دانشکده مهندسی برق و بار علمی اساتید این دانشکده وزنه بسیار سنگینی است که ما باید برای پیشرفت این دانشگاه از آن استفاده نماییم.

در ادامه این مراسم رییس سابق دانشکده مهندسی برق به ارایه گزارشی از اهداف و برنامه های دانشگاه و دانشکده مهندسی برق پرداخت و گفت: کاهش چشمگیر مشروطی دانشجویان کارشناسی در ترم اول، کاهش چشمگیر حق التدریس دانشکده با برنامه ریزی مناسب و تکمیل موظفی اساتید و کاهش چشم گیر کلاس های تشکیل نشده از مهمترین دستاوردهای معاونت آموزشی این دانشکده در چهار سال گذشته بوده است.

وی افزود:بنیه و ظرفیت علمی این دانشکده آنقدر بالاست که به راحتی می توان گفت رقبای ما دانشگاههایی همچون MIT و واترلو هستند .

دکتر شهرام جدید،رییس دانشکده مهندسی برق نیز با بیان اینکه من رییس دانشکده مهندسی برق نیستم، بلکه سخنگوی این دانشکده در طول دو سال ماموریت هستم،گفت کار سخت، زحمت زیاد دارد و برای همین نیازمند همکاری و همراهی اساتید این دانشکده و به ویژه بزرگتر های آن هستیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم