www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

همایش ملی «دین و تکامل» به میزبانی دانشگاه شهرکرد برگزار می‌شود

‌مسئول روابط عمومی دانشگاه شهرکرد از برگزاری همایش ملی «دین و تکامل» با هدف بررسی روند تکامل در عالم حیات در این دانشگاه خبر داد.

محمدرضا زارعیان در گفت‎وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه چهارمحال و بختیاری، اظهارکرد: همایش ملی دین و تکامل با هدف تجمیع اندیشمندان و محققان علوم مختلف و بررسی مبحث تکامل در عالم حیات و تولد میدان‌هایی جدید در کندوکاش این علم، به همت دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه شهرکرد، ۱۲ و ۱۳ شهریور ۹۳ در این دانشگاه برگزار می‌شود.

وی افزود: این همایش ملی با محوریت تکامل انسان از دیدگاه ادیان، تکامل در بستر محیط ‌زیست و شواهد زیستی و محیطی تکامل با شرکت دانشجویان دوره‌ کارشناسی و تحصیلات تکمیلی، طلاب و اساتید برگزار می‎شود.

به گفته زارعیان، علاقه‌مندان می‌توانند در زمینه‌ مقالات مربوط به رشته‌های علوم‌انسانی، علوم دینی و حوزوی با زمینه‌ مطالعاتی رابطه با آفرینش، تحقیقات و موضوعات علمی در حیطه‌ پزشکی مرتبط با تکامل، رشته‌های مرتبط با علوم زیستی و مولکولی و تحقیقاتی در رابطه با تکامل موجودات زنده و موارد مشابه و رشته‌ها و تحقیقات مربوط به محیط‌زیست و تأثیرات آن در فلور و فون طبیعت، در این همایش ملی شرکت کنند.

زارعیان با بیان اینکه کمیته علمی همایش ملی دین و تکامل برای کلیه شرکت کنندگان در همایش علاوه بر گواهی فرهنگی، گواهی پژوهشی نیز صادر می‌کند، اظهارکرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام، ارسال مقالات و کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای www.GeraPress.com صفحه همایش ملی دین و تکامل مراجعه کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم