نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

هرگونه اختلاف و حاشیه سازی به ضرر دانشگاه است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر، حاشیه سازی و هرگونه اختلاف و تفرقه را به ضرر دانشگاه دانست و گفت: سال جدید سال تلاش و کوشش جدی برای پیشرفت و توسعه دانشگاه خواهد بود.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه آذربایجان شرقی، نادر اسدی، در جلسه شورای اداری این واحد گفت: دانشجو قشر تحصیل کرده، آگاه، پرجنب و جوش و در عین حال خلاق و پرسشگر است که باید ضمن برنامه ریزی مناسب، خواسته به حق دانشجویان را با ارتقای کمی و کیفی در حوزه‌های مختلف برآورده ساخته و رضایتمندی این قشر فهیم و جوان را فراهم کنیم.

وی تاکید کرد: در سال جدید انتظار دارم اساتید و کارکنان با روحیه مضاعف و پرانرژی بیش ازپیش در خدمت به دانشجویان و حل مشکلات آنها با تسریع در امور و مراجعات دانشجویی تلاش کنند.

وی گفت: باید با راهکارهای علمی و مشارکت دادن دانشجویان در کارهای علمی و فرهنگی و پژوهشی، زمینه بروز استعدادهای بالقوه و خلاقیت‌های آنها را فراهم کنیم.

اسدی به مسائل معیشتی و رفاهی همکاران نیز اشاره کرد و افزود: تلاش خواهیم کرد با تنوع بخشی به برنامه‌های آموزش ضمن خدمت، رفاهی، خدماتی و مالی همکاران به نحو شایسته در جهت رفاه حال این عزیزان نیز تلاش کنیم تا فارغ از دغدغه‌ها و نگرانی‌ها با روحیه‌ای عالی و با نشاط و شادابی در خدمت اساتید و دانشجویان عزیز باشند.

وی استفاده از تمامی آراء و نظرات و پیشنهادات همکاران را در اداره این مجموعه عظیم مورد تأکید قرار داد و افزود: دانشگاه یک مرکز علمی است و نباید بازیچه این و آن شده و به حاشیه کشیده شود و باید از سلیقه ها و نظرات کلیه همکاران بدون تبعیض استفاده شود و بنده نیز با تمام توان تلاش خود را در خدمت به اساتید و دانشجویان و کارکنان بیش از پیش مضاعف خواهیم کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم