نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

هدف جشنواره آموزشی شهیدمطهری بهبود ارتقای کیفیت فرآیندهای آموزشی است

دبیرعلمی جشنواره آموزشی شهید مطهری گفت: هدف اصلی جشنواره آموزشی شهید مطهری ارتقای کیفیت فرآیندهای آموزشی است.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، دکترعباس مکارم در نشست خبری هفتمین جشنواره آموزشی شهید مطهری که صبح امروز، ۱۵ اردیبهشت ماه، برگزار شد، اظهار کرد: این همایش برای تقدیر از اساتید ارتقا یافته و بازنشسته، به مناسبت هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم برگزار می‌شود. همچنین از اساتیدی که فرآیندهای آموزشی آن‌ها در همایش منتخب شده قدردانی خواهد شد.

وی افزود: تعداد فرایندهای ارسالی به همایش ۱۳۶ مورد بوده که نسبت به سال گذشته از نظر کمیت ۲۰ درصد افزایش داشته است؛ این مقالات در۸ حیطه بوده که از هر حیطه چهار فرآیند انتخاب شده و جمعا ۳۲ فرآیند می‌شود که ما آن‌ها را به تهران ارسال کردیم و دو فرآیند در سطح کشوری و استانی، یکی در زمینه‌های داروسازی و دیگری درعلوم پزشکی منتخب شد.

مکارم ادامه داد: از عمده اهداف این همایش می‌توان به بهبود ارتقای کیفیت فرآیندهای آموزشی اشاره کرد.

وی ابراز امیدواری کرد: امیدواریم این همایش باعث ایجاد انگیزه در اساتید و بالا رفتن سطح کیفیت آموزش شود.

دبیرعلمی جشنواره آموزشی شهید مطهری با اشاره به اینکه فرآیندهای آموزشی این همایش مراحل اجرایی نیزخواهد داشت، افزود: این پژوهش‌ها می‌توانند نقش موثری در رشد کیفی آموزشی دانشجویان داشته باشند، به عنوان مثال تحقیقات مربوط به پوست مصنوعی که منجر به تولید آن شد، می‌تواند مهر تاییدی بر اهداف این همایش باشد. همچنین چشم مصنوعی از دیگر فرآیندهایی است که مراحل اجرایی خود را طی می‌کند و می‌تواند در آینده نقش موثری در آموزش پزشکی داشته باشد.

وی ادامه داد: درهفته آموزش، هر روز یک شعار انتخاب می‌شود و دانشکده‌های علوم پزشکی باید فعالیت آن روز خود را با شعار مربوطه متناسب کنند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم