نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نگاه فوق برنامه به برنامه‌های فرهنگی دانشگاه‌ها منسوخ شده است

دبیر شورای مدیران فرهنگی اجتماعی منطقه سه کشور گفت: نگاه فوق برنامه به برنامه های فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه‌ها منسوخ شده است و باید اصل برنامه در دانشگاه ها نگاه فرهنگی و اجتماعی باشد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،منطقه خراسان شمالی،سید نورالله رضوی در گردهمایی مدیران فرهنگی دانشگاه‌های دولتی منطقه سه کشور در دانشگاه بجنورد ،اظهار کرد: باید شرایط مناسبی برای اجرای برنامه‌های فرهنگی علاوه بر فعالیت‌های آموزشی در دانشگاه‌ها فراهم شود.

وی با بیان این که درصورت وجود شرایط مناسب آسیب، هنجار و ناهنجاری‌ها به خوبی کالبد شکافی می‌شود، ادامه داد: باید شرایط بهتری برای حضور دانشجو در برنامه‌های فرهنگی ایجاد شود.

رضوی با ذکر این که نگاه در برنامه های فرهنگی باید کیفیت محور باشد،افزود: در این صورت دانشجو بهتر می‌تواند در برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی فعالیت داشته مفید تر باشد.

مدیر فرهنگی دانشگاه حکیم سبزواری با اشاره به برگزاری نشت‌های مدیران فرهنگی دانشگاه‌ها، یادآور شد: علاوه بر انتقال تجربیات در این نشست‌ها باید ارائه طرح‌های منطقی نیز مورد توجه قرار گیرد.

رضوی با بیان این که باید به طرح‌های منطقه‌ای نگاه وسیع تری داشته باشیم،خاطر نشان کرد: باید مناطق نیز در این حوزه به صورت پویاتر فعالیت داشته باشند.

وی عنوان کرد: مناطق فرهنگی کشور در این حوزه نیز از پنج منطقه به هشت منطقه تغییر می‌کند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است
پیام تسلیت رئیس دانشگاه امیرکبیر به روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم