نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نمایشگاه «دستاوردهای دانشجویان» در شهرکرد برپا می‎شود

معاون امور دانشجویی دانشکده فنی چهارمحال و بختیاری از برپایی نمایشگاه دستاوردهای دانشجویان استان با هدف تقویت روحیه کارآفرینی در این قشر خبر داد.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه چهارمحال و بختیاری، کاظم بادفر در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات استان از افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دانشجویان استان خبر داد و افزود: این نمایشگاه ۱۴اردیبهشت ماه در شهرکرد افتتاح می‌شود.

وی اظهار کرد: در استان هر دوسال یک بار نمایشگاهی از دستاوردهای دانشجویان در راستای تقویت روحیه خودباوری و اعتماد به نفس دانشجویان برپا می‌شود که این امر می تواند نقش موثری در تقویت روحیه کار آفرینی آنان ایفا کند.

بادفر آشنایی دانش آموزان با انوع رشته‎های تحصیلی موجود در دانشکده فنی را یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه برشمرد و تصریح کرد: دانشجویان دستاوردهای خود را به تناسب رشته تحصیلی در ۲۵ غرفه این نمایشگاه در معرض دید می گذارند.

به گزارش ایسنا، نمایشگاه دستاوردهای دانشجویان استان ساعت ۹:۳۰ روز یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ماه در دانشکده فنی پسرانه شهرکرد با حضور جمعی از مسئولان افتتاح می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند به مدت ۴ روز از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۶ عصر از این نمایشگاه دیدن کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم