نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نمایشگاه «دستاوردهای دانشجویان» در شهرکرد برپا می‎شود

معاون امور دانشجویی دانشکده فنی چهارمحال و بختیاری از برپایی نمایشگاه دستاوردهای دانشجویان استان با هدف تقویت روحیه کارآفرینی در این قشر خبر داد.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه چهارمحال و بختیاری، کاظم بادفر در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات استان از افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دانشجویان استان خبر داد و افزود: این نمایشگاه ۱۴اردیبهشت ماه در شهرکرد افتتاح می‌شود.

وی اظهار کرد: در استان هر دوسال یک بار نمایشگاهی از دستاوردهای دانشجویان در راستای تقویت روحیه خودباوری و اعتماد به نفس دانشجویان برپا می‌شود که این امر می تواند نقش موثری در تقویت روحیه کار آفرینی آنان ایفا کند.

بادفر آشنایی دانش آموزان با انوع رشته‎های تحصیلی موجود در دانشکده فنی را یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه برشمرد و تصریح کرد: دانشجویان دستاوردهای خود را به تناسب رشته تحصیلی در ۲۵ غرفه این نمایشگاه در معرض دید می گذارند.

به گزارش ایسنا، نمایشگاه دستاوردهای دانشجویان استان ساعت ۹:۳۰ روز یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ماه در دانشکده فنی پسرانه شهرکرد با حضور جمعی از مسئولان افتتاح می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند به مدت ۴ روز از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۶ عصر از این نمایشگاه دیدن کنند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم