نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نقل و انتقال بیش از ۳۵۰۰ دانشجوی شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد

رئیس مرکز شاهد و امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه قانون جامع ایثارگران از سوی دکتر میرزاده ابلاغ شده است، گفت: با اعمال این قانون نقل و انتقال بیش از ۳۵۰۰ نفر از دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی صورت گرفته است.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، محمد تقی طباطبایی رئیس مرکز شاهد و امور ایثارگران ، با بیان اینکه قانون جامع ایثارگران توسط دکتر میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شده است، بیان کرد: با توجه به این قانون دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی می توانند برای نقل و انتقال و تغییر رشته در واحد مورد نظر خود اقدام کنند.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر نقل و انتقال بیش از ۳۵۰۰ دانشجوی شاهد و ایثارگر انجام شده است، گفت: دانشجویانی که مشمول این قانون هستند می توانند برای انتقال به واحد محل سکونت خود یا نزدیکترین واحد به محل زندگی خود اقدام کنند.

طباطبایی افزود: همچنین دانشجویان مشمول این قانون می توانند یکبار در طول تحصیل و در رشته های همتراز، تقاضای تغییر رشته دهند.

رئیس مرکز شاهد و امور ایثارگران با بیان اینکه در دانشگاه آزاد اسلامی برای کسانی که مشمول این قانون نیستند هم تدابیری اندیشیده شده است، گفت: با مساعدت و نگاه مثبت دکتر میرزاده تلاش شده مشکل مهمانی طیف وسیعی از جامعه هدف ما که مشمول این قانون نیستند در هفته جاری حل شود.

وی با تاکید براینکه دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال رفاه دانشجویان شاهد و ایثارگر است، گفت: با ابلاغ این قانون و نقل و انتقال دانشجویان، خانواده ها می توانند با آرامش خاطر و بدون دغدغه فرزندان خود را برای تحصیل روانه دانشگاه کنند.

به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس مرکز شاهد و امور ایثارگران با اشاره به پرداخت ۱۰۰ درصد شهریه دانشجویان شاهد و ایثارگر توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران، تصریح کرد: به علت مشکلات بودجه ای بنیاد شهید و امور ایثارگران شهریه دانشجویان شاهد و ایثارگر دو ترم است که پرداخت نشده اما دکتر میرزاده با صدور بخشنامه ای دستور داده اند هیچ واحدی حق ندارد به علت بدهی از ثبت نام یا امتحان دانشجویان شاهد و ایثارگر ممانعت به عمل آورد.

طباطبایی خاطر نشان کرد: با اعمال قانون جامع خدمات ایثارگران، در بهمن ماه سال جاری بیش از ۶ هزار نفر دانشجوی جدید خانواده شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی پذیرش شده اند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم