نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نقش دانشگاه در حوزه‌های صنعتی و علوم اجتماعی تقویت شود

عضو شورای مشورتی دانشگاه لرستان خواستار تقویت نقش دانشگاه لرستان در اثرگذاری بر حوزه‌های مختلف استان شد.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی » خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، شیرالی در جلسه شورای مشورتی دانشجویی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان که با موضوع بررسی برنامه‌های پیشنهادی برای آینده دانشگاه برگزار شد، بیان کرد: در حال حاضر اثرگذاری دانشگاه در حوزه‌های مختلف استان را شاهد نیستیم؛ با این حال ضرورت دارد که نقش دانشگاه در حوزه‌های صنعتی، علوم انسانی و علوم اجتماعی تقویت شود.

وی افزود: متاسفانه لرستان به دلیل مسائل طایفه‌ای و سیاسی از دستیابی به خود بازمانده و این وظیفه دانشگاه است که این وضعیت را اصلاح کند.

شیرالی ادامه داد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند دولت یازدهم باید نقاط قوت دولت سابق را دنبال و نقاط ضعف را جبران کند، دانشگاه نیز از این قاعده مستثنی نیست و اگر قرار باشد که تغییری در حوزه ریاست صورت گیرد، رئیس جدید نیز باید بر اساس این قاعده عمل کند.

عضو شورای مشورتی دانشگاه لرستان با بیان اینکه مدیریت دانشگاه مستلزم استفاده از مدیرانی است که در کنار توان علمی از ظرفیت مدیریتی هم بهره‌مند باشند، گفت: برای مدیریت شخص مهم نیست؛ بلکه آنچه که مهم بوده، این است که مدیر در راستای اهداف انقلاب و تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب عمل کند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم