نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نظارت کامل بر روند آموزشی و بالینی علوم پزشکی آزاد اردبیل

رئیس دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل از نظارت کامل بر روند آموزشی و بالینی علوم پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر رضا کاظمی رئیس دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در جمع دانشجویان این دانشکده از نظارت کامل بر روند آموزشی و بالینی علوم پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل خبر داد و افزود : تحول در کیفیت آموزشی رشته های علوم پزشکی دانشگاه نیز مدنظر جدی است.

وی افتخارات دانشکده پزشکی واحد اردبیل در کشور را قابل توجه دانست و تصریح کرد : ما فعالیت خود را برای ارتقای همه جانبه آموزشی، پژوهشی و المپیادها بکار خواهیم بست.

کاظمی حساسیت حضور پزشکان در محیط دانشکده را به حدی برای مردم و مسئولین واضح دانست و خاطرنشان کرد : مدیریت دانشکده نظارت کاملی بر روند آموزشی و بالینی علوم پزشکی خواهد داشت.

رئیس دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل افزود : دانشکده با همکاری اساتید، دانشجویان و همکاران بصورت مطلوب اداره می شود و پیشرفت زمانی صورت می گیرد که همه در کنار هم باشیم.

در ادامه نمادی وثوقی معاون آموزشی دانشکده پزشکی گفت : طولانی ترین زمان آموزشی در دانشگاه ها ویژه علوم پزشکی است و ما مفتخریم سالهای سال در کنار هم مجموعه ای موفق را خواهیم ساخت.

رئیس دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در پایان علاقه مندی به اصل آموزش در حوزه علوم پزشکی را حیاتی دانست و تصریح کرد : رعایت کامل آئین نامه های آموزشی و سلسله مراتب اداری مورد تأکید است و نظم سیستم را کیفیت می بخشد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم