نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نصب دیوار صوتی در ضلع شرقی کوی دانشگاه

سرای محله کوی دانشگاه تهران راه اندازی شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در جلسه‏‌ای با حضور مدیر کل کوی دانشگاه تهران و شهردار ناحیه ۴ منطقه ۶ تفاهم نامه‏‌ای مبنی بر همکاری متقابل میان دو اداره منعقد شد که تشکیل سرای محله کوی دانشگاه تهران و نصب دیوار صوتی در خیابان کردستان بالاتر از ساختمان ایوان شمس از جمله فعالیت‌های تعهد شده میان طرفین است.

برگزاری انتخابات شورایاری و انتخاب دبیر برای همکاری در سرای محله ، تامین فلاورباکس جهت کاشت گل و آبیاری گیاهان، تشکیل کارگروه‏‌های مربوطه در حیطه فعالیت‏‌های مدیریت محله و جانمایی مخازن بازیافت، تهیه گل و گیاه جهت کاشت در فلاورباکس‏های تهیه شده، امکانات ورزشی و فرهنگی، رنگ آمیزی دیواری و پوشاننده، نصب دیوار صوتی در خیابان کردستان بالاتر از ساختمان ایوان شمس، نصب نیمکت، تخصیص مخزن، احداث مسیری جهت عبور و مرور روشندلان پس از راه‏ اندازی سرای محله کوی دانشگاه در قالب مطالبات دبیر شورایاری و مدیر محله کوی دانشگاه از دیگر فعالیتهای تعهد شده میان طرفین است.

در ایام تابستان کلیه سالنهای ورزشی و رستوران کوی بهسازی خواهند شد

دکتر موسی عنبری مدیر کل خوابگاهها در جلسه اداری کوی گفت: در پی درخواست دانشجویان امر تعمیر و بهسازی سالن‌های ورزشی کوی شروع شده است.

به گفته وی، در حال حاضر سالنهای شهید نوروزی و شهدای گمنام آماده استفاده دانشجویان است. تعمیر سالن بدنسازی نیز انجام شده است.

وی افزود:‌ در مورد زمین چمن مصنوعی نیز برآوردهای اولیه در حال انجام است و بعد از اتمام سالن بدنسازی، فعالیت بهسازی زمین چمن هم انجام می‌شود.

ایوب سروری معاون اداری و مالی کوی نیز در مورد تعمیر رستوران کوی گفت: کار نوسازی و تعمیر بخشهای فرسوده رستوران مرکزی کوی آغاز شده است و تا قبل از سال تحصیلی جدید انجام خواهد شد. در تامین بخشی از هزینه آن از اداره کل دانشجویی دانشگاه نیز مشارکت خواهند داشت.

دستور رئیس دانشگاه تهران درباره کوی دانشگاه

رییس دانشگاه تهران به همراه هیات رئیسه دانشگاه و مدیران کل حوزه دانشجویی از مجموعه کوی دانشگاه بازدید کردند.

دکتر نیلی پس از بازدید از کوی چمران، کوی فاطمیه و کوی پسران از ساختمانها و اماکن فرهنگی و ورزشی کوی در جلسه اداری مدیریت خوابگاه حضور یافت و بر ایجاد تلاش بیشتر و علمی تر برای افزایش کیفیت خدمات دانشجویی تاکید کرد.

وی همچنین به معاون اداری – مالی دانشجویی نیز دستور داد که در کاربردی کردن بهتر فضاهای دانشجویی از جمله محوطه های خوابگاه فاطمیه، چمران تلاش بیشتری شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم