نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم

به مناسبت بیستم اسفندماه، روز ملی راهیان نور و در آستانه روز بزرگداشت شهدا در ۲۲ اسفندماه ، نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و ایثارگران این وزارت برگزارشد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر سیدضیاء هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم در این نشست گفت : ایثارگری یک نماد افتخار آمیز است و همه ما اعم از ایثارگران و سایر اقشار دیگر جامعه باید در حفظ این نماد بکوشیم زیرا این نماد موجب همدلی و همبستگی در جامعه شده است.

وی افزود: در راستای استمرار فرهنگ ارزشمند ایثارگری در جامعه، برگزاری مراسم نمادین برای تجلیل از خدمات و فداکاری های ایثارگران امر مثبتی است که باید در ایام مختلف سال به ویژه ایام دفاع مقدس ، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، روز شهدا و روز ملی راهیان نور به آن اهتمام ویژه داشته باشیم.

دکتر هاشمی تاکید کرد : برای تقویت فرهنگ ایثارگری باید ایثارگران عزتمند در جایگاه های مختلف شغلی و مدیریتی که هستند فعالیت برجسته و جهادی داشته باشند.

وی گفت : وزارت علوم در سال اخیر تلاش داشته است تا گام های قوی تری برای ترویج فرهنگ و ایثار شهادت بردارد که از جمله اقدامات انجام شده ، برگزاری کنگره شهدای دانشجو در تمامی استان های کشور و کنگره ملی شهدای دانشجو در دانشگاه تهران بود .

وی در پایان سخنان خود ضمن اشاره به اینکه تعداد زیادی از مدیران وزارت علوم ، دانشگاهها و مراکز آموزش عالی از ایثارگران هستند ابراز امیدواری کرد که همه ما در عمل و رفتار بتوانیم قدردان ایثارگران جامعه باشیم و فرهنگ ایثارگری را ترویج کنیم.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، ۹۵ نفر از کارکنان ستادی وزارت علوم ایثارگر هستند که در این نشست تعدادی از آنها دیدگاها و نظرات خودرا در خصوص مسائل آموزش عالی و ارتقای جایگاه علمی ایران اسلامی بیان کردند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم