نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نشست صمیمی وزیر علوم با خیّرین آموزش عالی

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از برگزاری نشست جمعی از خیّرین آموزش عالی هم زمان با میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) با حضور وزیر علوم خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر امید با اشاره به اهمیت تکریم خیّرین و تجلیل از خدمات ارزشمند و ماندگار ایشان در حوزه آموزش عالی کشور، از برنامه ریزی های وزارت علوم برای تحقق این امر مهم خبر داد وبا یادآوری اقدام کمیته خیّرین این وزارت در ثبت روز خیّرین آموزش عالی در تقویم دانشگاهی که همان روز پانزدهم ماه مبارک رمضان و مصادف با میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) است، از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی درخواست کرد در این روز اقدامات درخوری را برای تکریم خیّرین و تجلیل از اقدامات موثر و راهگشای آنان به عمل آورند.

رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم همچنین اعلام کرد با برنامه ریزی های صورت گرفته در وزارت علوم، مقدمات برگزاری دیدار صمیمانه جمعی از خیّرین آموزش عالی با وزیر علوم پیش بینی شده است و به زودی این نشست برگزار می شود.

دکتر امید با تاکید بر نقش و اهمیت اینگونه دیدارها، مهمترین هدف وزارت علوم از برگزاری این برنامه ها را قدردانی و قدرشناسی از خیّرین و اقدامات ارزشمند آنان عنوان کرد.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در پایان ، با اشاره به سیاست راهبردی وزارت علوم در افزایش میزان مشارکت عمومی در توسعه زیر ساخت های آموزش عالی کشور، بیان دغدغه ها و مشکلات فرا روی حضور و مشارکت خیّرین در آموزش عالی و آشنایی مسئولین و خیّرین آموزش عالی از دیدگاهها و نظرات همدیگر را از دیگر اهداف برگزاری این برنامه عنوان کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم