نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نشست «زندگی دانشجویی و دوران جوانی» برگزار شد

نشست «زندگی دانشجویی و دوران جوانی» با حضور جمعی از دانشجویان و با حضور دکتر محمود دوستی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با موضوع معیارهای ازدواج در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا – منطقه علوم پزشکی تهران، دکتر دوستی در این نشست با اشاره به اینکه ازدواج پیوندی خانوادگی است نه پیوندی دو نفره، افزود: خانواده اولین و مهم‌ترین ریشه هر فرد است، بنابراین باید با خانواده‌ای سالم و اصیل وصلت کرد، چرا که این اصالت خانوادگی در زندگی جدید و نسل بعد تاثیر می‌گذارد.

وی با تاکید بر این مطلب که شناخت طرف مقابل با رفت و آمدهای ظاهری بدست نمی‌آید، گفت: برای اینکه زوج‌ها قبل از ازدواج با خصوصیات رفتاری و اخلاقی یکدیگر آشنا شوند، باید با یکدیگر رفت‌وآمد داشته باشند و بهتر است دختر و پسر قبل از ازدواج و شروع زندگی مشترک درباره‌ اخلاق و خصوصیات یکدیگر و برقراری ارتباط با خانواده‌ها باهم صحبت کنند.

این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه داد: معمولا اختلاف بین ملاک‌های منطقی و احساسی از مهم‌ترین عوامل دشواری در تصمیم‌گیری فرد برای ازدواج محسوب می‌شود، اما آنچه که مهم است جسارت و جرات تصمیم‌گیری صحیح در امر ازدواج است.

دوستی با اشاره به اینکه زیبایی ظاهری باید به اندازه‌‏ای باشد که همدیگر را بپسندند و جذابیت کافی برای همدیگر داشته باشند، افزود: زیبایی ظاهری حلال همه مشکلات نیست و آنچه مهم است زیبایی دل و باطن افراد است.

گفتنی است این نشست به همت دبیرخانه انتظار موعود جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران برگزار شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم