نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نخستین همایش معاونان و مدیران فرهنگی دانشگاه آزاد برگزار می‌شود

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری نخستین همایش سراسری معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین سید طه هاشمی، با بیان اینکه ارتقاء علمی و به روز رسانی دانش فرهنگی و اجتماعی مدیران و فعالان حوزه فرهنگی در دستور کار این معاونت قرار دارد، گفت: به همین منظور و با هدف هم اندیشی و ابلاغ سیاست های راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه های فرهنگی و اجتماعی، همایشی سه روزه با حضور معاونان و مدیران فرهنگی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسرکشور در تهران برگزار می شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به بررسی سند چشم‌انداز و برنامه ۵ ساله دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه فرهنگی و اجتماعی، افزود: در بررسی این برنامه هشت محور اساسی و ۳۰۰ سرفصل لحاظ شده‌ و از سال ۹۵ نیز برنامه ۵ ساله بعدی دانشگاه آزاد اسلامی تدوین و اجرا می شود.

به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکترهاشمی گفت: سیاست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی این است که راهبردها از سوی مرکز اعلام شود و خود واحدها در سطح خرد و شورای استانی در سطح کلان‌تر، برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی مبتنی بر نیاز هر استان را طراحی و اجرا کنند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم