نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نحوه استرداد خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران به ایران

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران اظهار کرد: طبق توافقی که با دانشگاه علوم پزشکی ایران انجام شده دانشگاه علوم پزشکی تهران هر ساله تا سال ۹۷ تعدادی از خوابگاه‌های این دانشگاه را استرداد می‌کند.

دکتر محقق در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) درباره وضعیت خوابگاه‌هایی که طبق توافق با دانشگاه ایران در اختیار دانشجویان دانشگاه تهران قرار داده شده است تصریح کرد: با توجه به اینکه تنها ۱۰ درصد مالی سال تحصیلی ۹۰- ۹۱ به دانشگاه ایران انتقال داده شد دانشگاه علوم پزشکی تهران خوابگاه کافی برای اختصاص به دانشجویان را نداشت.

وی با اشاره به کسری سه میلیارد تومانی معاونت دانشجویی در سال ۹۲ اظهار کرد: عملکرد مالی این معاونت در سال گذشته ۲۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بود که از این میزان معاونت سه میلیارد تومان کسری بودجه دارد.

وی با بیان اینکه اعتبار مصوب برای معاونت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال گذشته ۱۷ میلیارد تومان بود، اظهار کرد: مابه‌التفاوت هزینه‌ها و اعتبارات اولیه تاکنون از سایر بخش‌های درآمدی معاونت دانشجویی، کمک‌های مالی دانشگاه و وزارت بهداشت به دست آمده است.

محقق با بیان اینکه هزینه‌های معاونت دانشجویی حدود ۲۵ میلیارد تومان بوده است که در سال ۹۲ به ۲۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان کاهش پیدا کرد

، افزود: یک میلیارد تومان از این میزان کاهش هزینه مربوط به صرفه‌جویی بخش معاونت دانشجویی است.

معاونت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران همچنین خاطرنشان کرد: بخش دیگری از این کاهش هزینه به دانشجویان و کارکنانی مربوط می‌شود که در پنج ماهه پایان سال ۹۲ به دانشگاه علوم پزشکی ایران انتقال داده شدند و حقوق خود را از ابتدای آبان ماه از این دانشگاه دریافت می‌کردند.

وی با تاکید بر اینکه بعضی از ورودی‌های ۹۲ دانشگاه علوم پزشکی ایران تحت پوشش خدماتی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته بودند که این امر مقداری هزینه‌های معاونت دانشجویی را افزایش داد گفت: این دانشجویان در حالی که از آبان ماه امسال به طور رسمی مستقلا دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی ایران به حساب می‌آمدند اما به دلیل اینکه کارت دانشجویی و تعذیه دانشگاه علوم پزشکی تهران را دارند تا اواخر دی ماه از خدمات این دانشگاه استفاده می‌کردند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم