نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نجفی: درباره وزارت علوم با کسی صحبت نشده/ گزینه سازمان مدیریت نیستم

سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه وزیر علوم تا دو ماه آینده مشخص می‌شود، گفت:‌ دلیل اینکه گفتم دو ماه این است که فرصت مشخص شده برای آقای دکتر روحانی در مجموع سه ماه است که از این سه ماه حدود یک ماه و سه الی چهار روز آن گذشته است و فرصت ایشان حداکثر تا دو ماه دیگر تمام می شود واحتمالا ایشان قبل از اینکه فرصت به اتمام برسد در این مورد تصمیم خواهند گرفت.

محمدعلی نجفی در گفت و گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به این سوال که آیا شما گزینه دولت برای این منصب هستید، پاسخ داد: اجازه بدهید به این سوال جواب ندهم زیرا هر جوابی دهم بلافاصله تفسیرهای متفاوتی از آن ارائه می‌شود.

وی به این پرسش که با توجه به اینکه شما گزینه سازمان مدیریت و برنامه ریزی هم هستید، در صورت انتخاب شما به عنوان وزیر علوم کدام مورد را انتخاب خواهید کرد، گفت: اینکه من گزینه سازمان مدیریت و برنامه ریزی هستم شایعه است.

نجفی در مورد افرادی که برای انتصاب وزیر علوم پیشنهاد شده‌اند گفت: فکر نمی‌کنم تا کنون با کسی در این مورد صحبت شده است اما اینکه در آینده صحبتی در این مورد صورت بگیرد یا خیر بحث دیگری است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم