نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نجفی: درباره وزارت علوم با کسی صحبت نشده/ گزینه سازمان مدیریت نیستم

سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه وزیر علوم تا دو ماه آینده مشخص می‌شود، گفت:‌ دلیل اینکه گفتم دو ماه این است که فرصت مشخص شده برای آقای دکتر روحانی در مجموع سه ماه است که از این سه ماه حدود یک ماه و سه الی چهار روز آن گذشته است و فرصت ایشان حداکثر تا دو ماه دیگر تمام می شود واحتمالا ایشان قبل از اینکه فرصت به اتمام برسد در این مورد تصمیم خواهند گرفت.

محمدعلی نجفی در گفت و گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به این سوال که آیا شما گزینه دولت برای این منصب هستید، پاسخ داد: اجازه بدهید به این سوال جواب ندهم زیرا هر جوابی دهم بلافاصله تفسیرهای متفاوتی از آن ارائه می‌شود.

وی به این پرسش که با توجه به اینکه شما گزینه سازمان مدیریت و برنامه ریزی هم هستید، در صورت انتخاب شما به عنوان وزیر علوم کدام مورد را انتخاب خواهید کرد، گفت: اینکه من گزینه سازمان مدیریت و برنامه ریزی هستم شایعه است.

نجفی در مورد افرادی که برای انتصاب وزیر علوم پیشنهاد شده‌اند گفت: فکر نمی‌کنم تا کنون با کسی در این مورد صحبت شده است اما اینکه در آینده صحبتی در این مورد صورت بگیرد یا خیر بحث دیگری است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم