نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نجفی: درباره وزارت علوم با کسی صحبت نشده/ گزینه سازمان مدیریت نیستم

سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه وزیر علوم تا دو ماه آینده مشخص می‌شود، گفت:‌ دلیل اینکه گفتم دو ماه این است که فرصت مشخص شده برای آقای دکتر روحانی در مجموع سه ماه است که از این سه ماه حدود یک ماه و سه الی چهار روز آن گذشته است و فرصت ایشان حداکثر تا دو ماه دیگر تمام می شود واحتمالا ایشان قبل از اینکه فرصت به اتمام برسد در این مورد تصمیم خواهند گرفت.

محمدعلی نجفی در گفت و گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به این سوال که آیا شما گزینه دولت برای این منصب هستید، پاسخ داد: اجازه بدهید به این سوال جواب ندهم زیرا هر جوابی دهم بلافاصله تفسیرهای متفاوتی از آن ارائه می‌شود.

وی به این پرسش که با توجه به اینکه شما گزینه سازمان مدیریت و برنامه ریزی هم هستید، در صورت انتخاب شما به عنوان وزیر علوم کدام مورد را انتخاب خواهید کرد، گفت: اینکه من گزینه سازمان مدیریت و برنامه ریزی هستم شایعه است.

نجفی در مورد افرادی که برای انتصاب وزیر علوم پیشنهاد شده‌اند گفت: فکر نمی‌کنم تا کنون با کسی در این مورد صحبت شده است اما اینکه در آینده صحبتی در این مورد صورت بگیرد یا خیر بحث دیگری است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم