نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نتایج قرعه کشی عتبات دانشگاهیان اعلام شد

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز اعزام دانشجویان به عتبات عالیات(نجف،کربلا) از ۸ آبان ماه خبر داد و گفت: قرعه کشی دهمین مرحله اعزام دانشجویان به عتبات عالیات طی روزهای ۲۷ و ۲۸ مهرماه انجام شده و نتایج آن از امروز چهارشنبه ۳۰ مهر ماه در سایت لبیک اعلام شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، محمد زارع ، تصریح کرد:برگزیدگان قرعه کشی عتبات عالیات (اعم از اصلی یا ذخیره) یک هفته فرصت دارند با مراجعه به سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.ir نسبت به نهایی کردن ثبت نام اقدام کنند.

وی ادامه داد:اعزام دانشجویان به عتبات عالیات از هشتم آبان ماه آغاز و تا ۱۰ دی ماه مصادف با ماه‌های محرم و صفر ادامه خواهد یافت و در این مدت ۵۴۰۰ نفر از سراسر کشور به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

وی خاطر نشان کرد: هزینه عتبات دانشگاهیان بسته به دوری و نزدیکی به مرز متفاوت است و میانگین قیمت به صورت زمینی در تهران ۹۰۰هزار تومان و هوایی یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برآورد شده است.

زارع در خصوص اختصاص وام عتبات به زائرین گفت: با انعقاد تفاهم نامه با بانک‌ تجارت برای دانشجویان وام قرض الحسنه یک میلیون تومانی در نظر گرفته شده است که به زائر اصلی و همسرش تعلق می گیرد؛اما هنوز دستورالعمل پرداخت وام به شعب بانک تجارت ابلاغ نشده است که با هماهنگی های صورت گرفته به زودی به شعب ابلاغ خواهد شد.

به گفته وی در این دوره ۵۴۰۰ نفر از دانشگاهیان کشور اعم از اساتید،دانشجویان متاهل،دانشجویان دختر با یکی از محارم،پسران دانشجو و کارمندان دانشگاه ها می توانند به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

لازم به ذکر است اعزام به عتبات تداخلی در ثبت نام و اعزام به عمره ایجاد نمی کند و متقاضیان می توانند در عتبات و هم در عمره ثبت نام کنند.

گفتنی است زائرین هفت شب را در شهرهای مقدس کشور عراق اقامت خواهند داشت و در این مدت به زیارت اماکن مقدس شهرهای نجف اشرف و کربلای معلی خواهند پرداخت.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم