نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نتایج اولین آزمون ملی دانش‌آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور اعلام شد

دکتر احمدی گفت: نتایج نظری اولین آزمون ملی دانش‌آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور اعلام شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر سلیمان احمدی ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به دستورالعمل اجرایی آزمون دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور که توسط شورای عالی ارزشیابی وزارت بهداشت مصوب و ابلاغ شده است، اولین مرحله این آزمون برگزار و نتایج آن اعلام شد.

وی با اشاره به این که در این آزمون بیش از ۷۲ درصد شرکت‌کنندگان حائز شرایط شرکت در مرحله دوم آزمون، مرحله عملی یا پره کلینیک، هستند، افزود: شرکت‌کنندگان جهت اطلاع از نتایج آزمون می‌توانند به وب سایت مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت به نشانی www.edd.behdasht.gov.ir مراجعه نمایند.

مدیرکل خدمات آموزشی وزارت بهداشت در ادامه گفت: شرکت کنندگان جهت مشاهده نمرات خود می‌توانند با کد داوطلبی خود به وب‌سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: پذیرفته‌شدگان در مرحله نظری آزمون، لازم است در تاریخ ۹ مهرماه سال جاری برای انجام فرایند ثبت نام و شرکت در آزمون عملی یا پره کلینیک به دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران مراجعه کنند.

دکتر احمدی گفت: مراحل آزمون عملی یا پره کلینیک اولین آزمون ملی دانش‌آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور طی روزهای ۱۰، ۱۱، ۱۷ و ۱۸ مهرماه سال جاری در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.

گفتنی است، به منظور ارزیابی مؤثر علمی دانش‌آموختگان خارج از کشور در سه رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی، دستورالعمل‌های آزمون ملی توسط شورای عالی ارزشیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدوین شده و در حال اجرا می باشد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم