نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نتایج اولین آزمون ملی دانش‌آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور اعلام شد

دکتر احمدی گفت: نتایج نظری اولین آزمون ملی دانش‌آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور اعلام شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر سلیمان احمدی ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به دستورالعمل اجرایی آزمون دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور که توسط شورای عالی ارزشیابی وزارت بهداشت مصوب و ابلاغ شده است، اولین مرحله این آزمون برگزار و نتایج آن اعلام شد.

وی با اشاره به این که در این آزمون بیش از ۷۲ درصد شرکت‌کنندگان حائز شرایط شرکت در مرحله دوم آزمون، مرحله عملی یا پره کلینیک، هستند، افزود: شرکت‌کنندگان جهت اطلاع از نتایج آزمون می‌توانند به وب سایت مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت به نشانی www.edd.behdasht.gov.ir مراجعه نمایند.

مدیرکل خدمات آموزشی وزارت بهداشت در ادامه گفت: شرکت کنندگان جهت مشاهده نمرات خود می‌توانند با کد داوطلبی خود به وب‌سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: پذیرفته‌شدگان در مرحله نظری آزمون، لازم است در تاریخ ۹ مهرماه سال جاری برای انجام فرایند ثبت نام و شرکت در آزمون عملی یا پره کلینیک به دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران مراجعه کنند.

دکتر احمدی گفت: مراحل آزمون عملی یا پره کلینیک اولین آزمون ملی دانش‌آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور طی روزهای ۱۰، ۱۱، ۱۷ و ۱۸ مهرماه سال جاری در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.

گفتنی است، به منظور ارزیابی مؤثر علمی دانش‌آموختگان خارج از کشور در سه رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی، دستورالعمل‌های آزمون ملی توسط شورای عالی ارزشیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدوین شده و در حال اجرا می باشد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم