نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نتایج آزمون استخدامی بانک سپه اعلام شد

نتایج پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی بانک سپه اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نتایج این آزمون در سایت بانک سپه به نشانی اینترنتی www.banksepah.ir قابل مشاهده است.

بانک سپه با همکاری سازمان سنجش در ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ با حضور حدود ۸۷۴۵۲ نفر داوطلب به برگزاری آزمون استخدامی بانک سپه در سراسر کشور و در ۸۴ حوزه امتحانی اقدام کرد که در این مرحله اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت پذیرش اعلام شده است.

رئیس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی بانک سپه با بیان اینکه از کل شرکت کنندگان در آزمون، ۵۲۳۶۷ نفر داوطلبان زن و ۳۵۰۸۵ نفر داطلبان مرد هستند گفت: پذیرفته شدگان در مرحله اول سه برابر ظرفیت اعلام شده اند و پس از طی مراحل مربوطه همچون مصاحبه، گزینش و… به استخدام بانک سپه درخواهند آمد.

سیدعلی جلالی نظری با بیان اینکه کسب حد نصاب نمره در امتحان عمومی (۶۰ درصد)، شرط لازم برای تصحیح اوراق امتحان تخصصی داوطلبان بود اظهار کرد: داوطلبان با مدارک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس در رشته‌های بانکداری، حسابداری، علوم اقتصادی، مدیریت، آمار، ریاضی، مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر، مهندسی فن آوری اطلاعات (IT)، علوم کامپیوتر و حقوق با یکدیگر به رقابت پرداختند که امروز نتیجه این رقابت مشخص شده است.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم