نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نتایج آزمون استخدامی ادارات استان اصفهان بزودی اعلام می شود

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان از اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی استان در چند روز آینده خبر داد.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی استانداری اصفهان ، ˈ فرزاد زیویار ˈ روز شنبه در جلسه معاونان اداری و مالی دستگاههای اجرایی استان اظهار کرد: تمام مراحل آزمون استخدامی، تبدیل وضعیت و اخذ شماره مستخدم از طریق سامانه کارمند ایران صورت می گیرد.
وی افزود: اصفهان از جمله استان هایی است که اطلاعات بیشتر کارکنان نظام اداری آن در این سامانه وارد شده و هم اکنون اطلاعات بیش از ۱۰۰ هزار کارمند به شکل کامل در سایت موجود است.
زیویار تصریح کرد: بر اساس مستندات حاصل از ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی، استان اصفهان در همه برنامه های تحول اداری رشد مناسب و منطقی داشته و آمارها بیانگر تحقق مناسب برنامه های تحول اداری در استان است.
وی گفت: اصفهان از جمله استان هایی است که به موضوع ارزیابی و سنجش عملکرد به عنوان عامل اصلی در جهت رشد و توسعه توجه داشته است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان افزود: فرایند ارزیابی عملکرد دستکاههای اجرایی استان در سال جاری بصورت مکانیزه خواهد بود.

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم