نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

میرزاده: رفتارهای رایج سیاسی با آموزه‌های قرآن و اسلام هماهنگ باشد

رییس دانشگاه آزاداسلامی در جلسه هیات رییسه دانشگاه با بیان اینکه بداخلاقی‌ها در جامعه ما، حاشیه‌ها را بر متن غالب ساخته است، گفت: بسیاری از رفتارهای رایج سیاسی در جامعه ما با آموزه‌های قرآن و اسلام مغایرت دارد و توان و فکر مسئولان را برای خدمت بیشتر و بهتر تحت تاثیر قرار داده است.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، دکتر میرزاده در جلسه هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید براینکه اگر با فردی مشکل سیاسی هم داریم، نباید از جاده انصاف خارج شویم، اظهارکرد: کاش رفتارهای رایج سیاسی در جامعه ما با آموزه‌های قرآن و اسلام هماهنگ باشد.

وی همچنین در این جلسه از تعامل بیشتر مدیران دانشگاه آزاد در دوره کنونی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: تا کنون با ۲۳۰ نفر از نمایندگان مجلس در تهران و در سفرهای استانی دیدار و گفت و گو داشته‌ایم و از این پس نیز معاونان و روسای دانشگاه حضور پررنگ در مجلس خواهند داشت.

براساس این گزارش، طرح بازنشستگی پیش از موعد کارکنان دانشگاه آزاداسلامی نیز ظطدر این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

بر اساس این مذاکرات؛ آن دسته از کارکنان زن با ۲۰ سال سابقه خدمت که داوطلبانه درخواست بازنشستگی داشته باشند، ۲۵ سال سنوات و برای آن دسته از مردانی که با ۲۵ سال سابقه خدمت درخواست بازنشستگی داشته باشند، ۳۰ سال سنوات در نظر گرفته خواهد شد که مقرر شد در هر دو مورد پس از تصویب هیات رییسه جزییات آن توسط معاون اداری مالی دانشگاه اعلام شود.

بنابراین گزارش، افزایش حقوق کارکنان در بودجه سال ۹۴ نیز یکی از دیگر مصوبات این جلسه بود که مقرر شد توسط معاونت اداری مالی دانشگاه آزاد جزییات آن اعلام شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم