نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

میرزاده: رفتارهای رایج سیاسی با آموزه‌های قرآن و اسلام هماهنگ باشد

رییس دانشگاه آزاداسلامی در جلسه هیات رییسه دانشگاه با بیان اینکه بداخلاقی‌ها در جامعه ما، حاشیه‌ها را بر متن غالب ساخته است، گفت: بسیاری از رفتارهای رایج سیاسی در جامعه ما با آموزه‌های قرآن و اسلام مغایرت دارد و توان و فکر مسئولان را برای خدمت بیشتر و بهتر تحت تاثیر قرار داده است.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، دکتر میرزاده در جلسه هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید براینکه اگر با فردی مشکل سیاسی هم داریم، نباید از جاده انصاف خارج شویم، اظهارکرد: کاش رفتارهای رایج سیاسی در جامعه ما با آموزه‌های قرآن و اسلام هماهنگ باشد.

وی همچنین در این جلسه از تعامل بیشتر مدیران دانشگاه آزاد در دوره کنونی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: تا کنون با ۲۳۰ نفر از نمایندگان مجلس در تهران و در سفرهای استانی دیدار و گفت و گو داشته‌ایم و از این پس نیز معاونان و روسای دانشگاه حضور پررنگ در مجلس خواهند داشت.

براساس این گزارش، طرح بازنشستگی پیش از موعد کارکنان دانشگاه آزاداسلامی نیز ظطدر این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

بر اساس این مذاکرات؛ آن دسته از کارکنان زن با ۲۰ سال سابقه خدمت که داوطلبانه درخواست بازنشستگی داشته باشند، ۲۵ سال سنوات و برای آن دسته از مردانی که با ۲۵ سال سابقه خدمت درخواست بازنشستگی داشته باشند، ۳۰ سال سنوات در نظر گرفته خواهد شد که مقرر شد در هر دو مورد پس از تصویب هیات رییسه جزییات آن توسط معاون اداری مالی دانشگاه اعلام شود.

بنابراین گزارش، افزایش حقوق کارکنان در بودجه سال ۹۴ نیز یکی از دیگر مصوبات این جلسه بود که مقرر شد توسط معاونت اداری مالی دانشگاه آزاد جزییات آن اعلام شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم