نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

میرزاده : حضور مردم در راهپیمایی زمینه ساز موفقیت در مذاکرات هسته‌ای است

رییس دانشگاه آزاد اسلامی در روز ۲۲ بهمن با حضور در راهپیمایی بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کرد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری ایسنا، دکتر حمید میرزاده در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، گفت: ما نیز مانند سایر مردم وظیفه داریم با حضور در راهپیمایی از افرادی که برای پیروزی انقلاب اسلامی رشادت ها و ایثارگری های بسیاری کرده‌اند، سپاسگزاری و قدرانی کنیم.

وی افزود: ۲۲ بهمن در حقیقت روز شروع استقلال و عزت ملت ایران است که مردم پس از گذشت سال‌ها هنوز با حضور خود در این روز ملی و جشن ملی با راهپیمایی در سراسر کشور آن را گرامی می دارند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: انقلاب اسلامی تجسم تحقق نظریات حضرت امام خمینی(ره) برای ایجاد یک حکومت مردم سالاری دینی است. مسلما وقتی ملتی آزادی و استقلال نداشته باشد نبوغ و استعدادهایش شکوفا نمی شود. این موضوع که ایران در عرصه های علمی و فناوری سرآمد کشورهای جهان شده است، نشأت گرفته از رسیدن ملت به یک روحیه بلند استغنا و استقلال است و همه این ها به خاطر اوج پایداری، حضور مردم، پاسداری از ارزش های انقلاب و احترام به امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی است.

وی اظهار کرد: ما هم وظیفه داریم به عنوان یک ایرانی و مسلمان از این دستاودهای انقلاب با حضور خودمان قدردانی کنیم و بر روح پر فتوح امام راحل و شهدا درود بفرستیم.

میرزاده در ادامه درباره نقش مردم و حضور مردم در معادلات سیاسی کشور، گفت: حضور مردم بیانگر وحدت است و هر ملتی هم که متحد باشد قطعا در معادلات سیاسی کشور خودش تاثیر گذار خواهد بود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه گفت: وقتی ما متحد باشیم می توانیم برنامه ها، اهداف و خواسته هایمان را در سطح بین المللی و ملی اجرا کنیم. این راهپیمایی بیانگر وحدت و اتحاد ملت ایران به حبل الله است. این حضور با معنای مردم ایران زمینه ساز موفقیت کشور مخصوصا در همین مذاکرات هسته ای که انشاالله با پیروزی برای ملت رقم خواهد خورد است و پشتوانه ای خواهد برای به دست آمدن این موفقیت.

میرزاده افزود: انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی داشته است که یکی از دستاوردهای انقلاب در عرصه علمی و فرهنگی، دانشگاه آزاد اسلامی است که خود این مجموعه مولود انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود. دانشگاهی با بیش از ۴۰۰ شعبه در سراسر کشور، ۱٫۷ دهم میلیون دانشجو و حدود ۵ میلیون از فارغ التحصیلان کشور که تاثیر عمیقی در عرصه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی داشته است.

او ادامه داد: مسلما این دستاورد بزرگ انقلاب برای توسعه همه جانبه کشور اثرات بسیار مهمی داشته است. خوشبختانه در همه عرصه ها در این ۳۶ سال موفقیت‌های بزرگی مانند عزت و استقلال برای ملت ایران کسب کرده است.

بر اساس گزارش سایت دانشگاه آزاد اسلامی، میرزاده در پایان گفت: توسعه ای که در زمینه های مختلف علمی و پژوهشی کسب شده مدیون همین انقلاب است که بازهم این موفقیت ها به خاطر روحیه عزت جویی و استقلال طلبی ملت ایران است و امروز مردم با حضور خود از این دستاوردهای ۳۶ ساله قدرانی و دفاع می‌کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم