نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

میانه روی و اعتدال گرایی راهکار درخشش مراکز علمی

نماینده تام الاختیار دانشگاه‌های آزاد استان های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد گفت: میانه روی و اعتدال گرایی در امور راهکار درخشش مراکز علمی و فرهنگی در سطح بین المللی است.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کهگیلویه وبویراحمد، حجت الاسلام عبدالرضا جمال زاده درآیین تودیع و معارفه روسای دانشگاه آزاد گچساران افزود: تعامل با روحانیون و به ویژه ائمه جمعه به عنوان نمایندگان ولایت فقیه در شهرستان ها، دولتمردان و نخبگان علمی می‌تواند نقش اثرگذاری در تضمین موفقیت‌های مراکز علمی و فرهنگی کشور داشته باشد.

وی اظهار کرد: تعامل و اعتدال گرایی به عنوان کلیدهای مدیریت‌های هنرمندانه و موفق اولویت برنامه های دانشگاه آزاد است.

نماینده تام الاختیار دانشگاه‌های آزاد استان های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد گفت: میانه روی و اعتدال گرایی در امور از دیگر راهکارهای درخشش مراکز علمی و فرهنگی در سطح بین المللی است.

جمال زاده عنوان کرد: سه میلیون و ۵۰۰ هزار نفردر دانشگاه آزاد و یک میلیون و ۷۰۰ هزاردانشجودر دیگردانشگاه‌های کشور مشغول به تحصیل هستند. این در حالیست که در سال‌های گذشته به دلیل کاهش هرم جمعیتی کشور و توسعه دانشگاه‌های پیام نور و علمی کاربردی تعداد دانشجویان دانشگاه آزاد کاهش یافته است.

سرپرست جدید دانشگاه آزاد گچساران توسعه تحصیلات تکمیلی در این واحد آموزشی را از اولویت‌های کاری عنوان کرد و گفت: کسانی که به بهانه‌های مختلف سعی در جلوگیری از توسعه تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد داشته اند، آگاهانه یا ناآگاهانه به دانشگاه‌های کشورهای بیگانه و پدیده فرار مغزها کمک کرده‌اند.

وی گفت: این دانشگاه قابلیت توسعه تحصیلات تکمیلی در ۱۱ گرایش رشته شیمی به دلیل حضور ۹ استادیار را نیز دارد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم