نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

موفقیت در کار فرهنگی مستلزم انجام کار جمعی است

رئیس دانشگاه پیام‌نور لرستان گفت: بسط فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در اولویت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام‌نور لرستان قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، محمدرضا جعفری در مراسم معارفه سرپرست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور لرستان بیان کرد: انتظاراتی که از دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور لرستان وجود دارد این است که بسط فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر، تلاش در راستای تقویت پیوند بین حوزه و دانشگاه، حمایت از نیروهای متعهد و متخصص، هدایت و حمایت فکری تشکل‎های دانشجویی، مقابله با ترویج افکار و عقاید انحرافی در بین دانشجویان، ترویج روحیه خودباوری و کمک در راستای گزینش علمی و جذب اساتید را در اولویت این دفتر قرار دهد.

وی با اشاره به استقرار دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام‌نور لرستان در محل دانشگاه پیام نور خرم‎آباد، اظهار کرد: موفقیت در کار فرهنگی مستلزم انجام کار جمعی است و با این حال انتظاری که از روسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان وجود دارد این است که تعامل و همکاری لازم را با دفتر نهاد داشته باشند.

رئیس دانشگاه پیام نور لرستان وضعیت تشکل‌های دانشجویی و انجمن‎های علمی و کانون‎های فرهنگی این دانشگاه را مطلوب ارزیابی کرد و ادامه داد: زمینه برای فعالیت نهاد رهبری در دانشگاه پیام‌نور لرستان با وجود ۱۲۲ عضو هیات علمی، ۲۰۰ نفر کارمند و بالغ بر ۳۰ هزار نفر دانشجو فراهم است.

جعفری با بیان اینکه با توجه به حجم بالای فعالیت‎های فرهنگی در دانشگاه پیام نور لرستان خلاء نهاد رهبری در این دانشگاه همواره احساس می‎شد، یادآور شد: با وجود خلاء دفتر نهاد رهبری در این دانشگاه ،اما دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان ظرف سال‌های اخیر برای اجرای برنامه‎های فرهنگی همکاری لازم را با این دانشگاه داشته است.

وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور لرستان چندین سال است که پیگیر راه‎اندازی دفتر نهاد در این دانشگاه است و خوشبختانه این آرزو محقق شد، گفت: این دانشگاه از سال ۸۵ به عنوان آخرین واحد استانی فعالیت خود را آغاز کرد و خوشبختانه در سال ۹۲، به دنبال ارزیابی صورت گرفته از سایر بخش‎های واحدهای استانی، دانشگاه پیام نور لرستان جزو ۱۰ واحد برتر کشور قرار گرفت.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم