www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مهمترین ضیافت، ضیافت اندیشه است

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان گفت: مهمترین ضیافت، ضیافت اندیشه است و اندیشه انسان را پاک می‌کند و به ملائک و لقاء‌الله می‌رساند.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه کویر، منظری توکلی در مراسم افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه استادان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان اظهارکرد: دراین دوره از طرح، حدود ۱۵۰ نفر از استادان ثبت نام نموده اند که در سه کارگاه با عنوان اندیشه سیاسی و مبانی انقلاب اسلامی، اصول تعلیم و تربیت و کارگاه اخلاق حرفه‌ای به مدت یک هفته شرکت می کنند، تدریس این دوره‌ها را حجت الاسلام و المسلمین پیشنمازی، حجت الاسلام و المسلمین انواری، حجت الاسلام والمسلمین میرهاشمی و حجت الاسلام والمسلمین انصاریان بر عهده دارند.

وی با اشاره به اینکه سه نکته رحمت، مغفرت و برکت را باید در ماه مبارک رمضان مورد توجه قرار دهیم، عنوان کرد: مهم‌ترین ضیافت، ضیافت اندیشه است و اندیشه انسان را پاک می‌کند و به ملائک و لقاء‌الله می‌رساند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکترحمید انصاریان نیز در این مراسم اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان وظیفه اصلی همه ما خودسازی است و انسان در زندگی هیچ کاری مهم‌تر از خودسازی ندارد.

وی گفت: وظیفه اصلی اساتید پاسخگویی به شبهات ‌و ابهامات دانشجویان است و همه ما در این زمینه مسئول هستیم، یکی از وظایف مهم حکومتی ایجاد زمینه تفکر برای آحاد جامعه اسلامی است.

رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان کرمان بیان کرد: فکر کردن و اندیشیدن زمینه نزول رحمت الهی و زمینه نزول نور علم را در ضمیر انسان فراهم می‌کند و تحقیق و پژوهش فکرعلل موعده برای افاضه نور الهی است.

انصاریان گفت: نورانیت قرآن را بدون روزه نمی‌توان درک کرد، چرا که روزه خالص‌ترین عبادت است و نیت‌های غیر‌خالص را ذوب می‌کند و ارزش انسان به حضور نیت است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
تداوم مسمومیت دانشجویان دانشگاه شیراز

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم