نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مهلت دانشجویان دکتری دانشگاه فردوسی برای ثبت‌نام دریافت وام رفاه

رییس اداره رفاه دانشجویان دانشگاه فردوسی با اشاره به ابلاغیه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در رابطه با دستورالعمل و فرم‌های پرداخت وام ویژه دانشجویان روزانه دکتری اظهار کرد: دانشجویان دکتری دانشگاه هنوز برای ثبت نام جهت دریافت وام رفاه دانشجویی فرصت دارند.

محسن قانعی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، با بیان اینکه «تاکنون ۲۳۰ دانشجوی مقطع دکتری از دانشگاه فردوسی برای ثبت نام دریافت وام رفاه اقدام کرده‌اند» گفت: این افراد واجد شرایط شناخته شده و به صندوق رفاه معرفی می‌شوند.

وی ادامه داد: هنوز امکان برای مراجعه دانشجویان دکتری وجود دارد؛ طبق مذاکراتی که با صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم داشتیم، این مهلت برای ما افزایش پیدا کرد تا جاماندگان از ثبت نام نیز بتوانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

قانعی با اشاره به میزان تسهیلات اعطایی به دانشجویان مقطع دکتری تصریح کرد: این تسهیلات در قالب دریافت‌های ماهانه، تا ۲۴ ماه، با download500 تا ۶۰۰ هزار تومان به این دانشجویان اعطا خواهد شد.

رییس اداره رفاه دانشجویان دانشگاه فردوسی اضافه کرد: این downloadبراساس امتیازبندی‌ها متغیر خواهد بود.

قانعی در خصوص شرایط اعطای این وام به دانشجویان دوره دکتری، خاطرنشان کرد: طبق آیین‌نامه واجدین شرایط باید به صورت تمام وقت و در نوبت روزانه در دانشگاه مشغول تحصیل بوده و در مشاغل دیگر نیز اشتغال نداشته باشند؛ در حقیقت این دانشجویان نباید منبع درآمدی داشته باشند.

وی همچنین با اشاره به نحوه بازپرداخت این وام گفت: نحوه بازپرداخت این وام ۹ ماه پس از دوران فارغ‌التحصیلی است؛ این مدت برای آقایان در صورت مشمول بودن سربازی، پس از مدت سربازی با احتساب ۹ ماه خواهد بود.

رییس اداره رفاه دانشجویان دانشگاه فردوسی افزود: مدت اقساط این وام حداکثر ۶۰ قسط خواهد بود؛ این وام از اردیبهشت ماه به دانشجویان اعطا می‌شود.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم