نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مهلت انتخاب محل‌های جدید دکتری تخصصی دانشگاه آزاد تا ۲۴ شهریور تمدید شد

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از تمدید مهلت انتخاب محل‌های جدید مقطع دکتری تخصصی تا پایان روز دوشنبه ۲۴ شهریور خبر داد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، دکترعلوی فاضل دراین باره گفت: انتخاب محل‌های جدید برای داوطلبان مرحله دکتری تا روز دوشنبه ۲۴ شهریور تمدید شده است و داوطلبان در فرصت به دست آمده نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه در این مرحله داوطلبان می‌توانند بیست محل دانشگاهی را انتخاب و در سایت ثبت‌نام کنند، دراین باره که چه کسانی واجد شرایط انتخاب محل‌های جدید هستند، گفت: کلیۀ داوطلبینی که در جلسه مصاحبه حضور داشتند می توانند در این مرحله شرکت کنند. همچنین داوطلبان باید درنظر داشته باشند که در رشته‌های همنام با رشته امتحانی خود می‌توانند ثبت نام کنند.

وی در مورد شرایط شرکت داوطلبان بدون آزمون گفت: برای کلیه داوطلبان بدون آزمون که در جلسه مصاحبه حاضر بوده‌اند و حائز شرایط این دوره می باشند، امکان انتخاب رشته در این مرحله وجود دارد.ضمن اینکه نحوه ارزشیابی کلیه داوطلبان با آزمون براساس نمره کل بعد از مصاحبه و برای داوطلبان دوره بدون آزمون مجموع امتیازات حاصل از معدل، پایان نامه و مصاحبه علمی درنظر گرفته می شود.

وی در مورد اعضای هیئت علمی گفت: کلیه اعضای هیئت علمی که حائز شرایط هستند و در دور دوم کارنامه آنها در سیستم وجود دارد، می توانند در این مرحله شرکت کنند.

علوی فاضل در مورد زمان اعلام نتایج این مرحله گفت: نتایج در روز چهارشنبه ۲۶ شهریور اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم