نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

منفی نگری سم مهلک دانشگاه است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل تلفیق واحدهای علوم و تحقیقات با واحدهای مرکز استان را نقطه عطفی در تکمیل زنجیره توفیقات دانشگاه دانست و گفت: تبدیل واحد اردبیل به واحد جامع، جهش بزرگی ایجاد کرده است.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر علی شامل سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در دیدار با کارکنان و هیات رئیسه واحد اردبیل ضمن بیان مطلب فوق افزود: توانایی اصلی مدیران در سازش با محیط دانشگاه بمنظور پیشبرد اهداف دانشگاه است و سه دهه فعالیت واحد اردبیل نشان از توانمندی مدیران و همکاران این واحد در توسعه همه جانبه می باشد.

وی تصریح کرد: دانشگاه ها به آرامش توأم با مدیریت صحیح نیاز دارند و منفی نگری سم مهلک دانشگاه است.

رئیس واحد اردبیل با بیان اینکه دانشکده فنی مهندسی واحد نیز آماده افتتاح است و مجتمع شاهد دانشگاه به این دانشکده انتقال خواهد یافت، خاطرنشان کرد : فعالیت های مقدماتی برای افتتاح بیمارستان، تجمیع سرور دانشگاه در سایت بسیج، حل مشکل مازاد نیروی انسانی، ایده تجاری سازی علم از طریق شرکت‌های دانش بنیان و تکریم ارباب رجوع از دیگر فعالیت های در حال اجرای دانشگاه است.

دکتر بهنام آزادی معاون اداری مالی دانشگاه نیز سرمایه انسانی را بهترین پشتوانه واحد دانست و افزود: ایجاد آرامش روانی و رفاه اقتصادی از اولویت ماست.

وی اظهار کرد: شرایط وام‌ها و تسهیلات برای همکاران تسهیل شده و حوزه اداری مالی تلاش زیادی را درجهت برآورد خدمات رفاهی بیشتر برای همکاران و اساتید انجام خواهد داد.

آزادی بر افزایش درآمدهای غیر شهریه ای و پیشنهادات همکاران در این خصوص تأکید کرد و گفت: روح تعالی هر مؤسسه ای رشد نیروی انسانی و کارآمدی کیفی آن است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم