نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ملاقات هیئت عالی رتبه دانشگاهی آلمان با سرپرست وزارت علوم

به منظور گسترش همکاری‌های علمی ­بین المللی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با پروفسور وینترمنتل رئیس مؤسسه تبادلات آکادمیک و رئیس هیئت عالی رتبه دانشگاهی آلمان دیدار کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر محمد علی نجفی در این دیدار که روسای چند دانشگاه نیز حضور داشتند، ایران و آلمان را دو کشوری دانست که در شکل گیری تمدن بشری نقش مهمی داشته و دارای نظام آموزشی دیر پا بوده‌­اند.

سرپرست وزارت علوم ایجاد همکاری های پایدار و درازمدت علمی و فرهنگی بین ایران و آلمان را ضروری دانست و اظهار کرد: همکاری های علمی، آموزشی و تکنولو‍ژیک به خودی خود بسیار مهم و ارزشمند هستند؛ اما از نظر تأثیری که می­‌توانند بر روابط اقتصادی و حتی سیاسی بگذارند، از اهمیتی مضاعف برخوردار می شوند.

وی اظهار امیدوار کرد که حاصل سفر هیئت آلمانی به ایران، پایه گذار همکاری­‌های دراز مدت علمی بین المللی میان ایران و آلمان باشد.

پروفسور وینتر منتل رئیس موسسه تبادلات آکادمیک آلمان نیز ضمن تشکر از میهمان نوازی گرم ایرانیان گفت: سفر ما با یک هیئت عالی رتبه علمی به ایران نشان دهنده علاقه ما به همکاری های گسترده علمی و فناوری است.

وی افزود: ما بر این باوریم که روابط علمی بین کشورها خلاقیت ها را افزایش داده به ما قدرت می دهد که درک بیشتری از یکدیگر داشته باشیم.

پروفسور وینتر منتل بر آمادگی دانشگاه های آلمان برای همکاری های گسترده علمی و فناوری با دانشگاه های ایران تأکید کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم