نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مقبولیت دانشگاه‌های بومی در آسیا-اقیانوسیه

نزدیک به دو سوم والدین در منطقه آسیا – اقیانوسیه تمایل دارند کودکان خود را برای تحصیل در مقطع آموزش عالی به دانشگاه‌های محلی بفرستند.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا، در مطالعه آماری جدید مشخص شد اکثریت والدین در ویتنام (۷۹ درصد)،‌ بنگلادش (۷۸ درصد)،‌ ژاپن (۷۶ درصد)، هند (۷۵ درصد)، فیلیپین (۶۹ درصد) و سنگاپور (۶۹ درصد) تصمیم دارند فرزندان خود را به دانشگاه‌های محلی بفرستند.

این مطالعه آشکار ساخت از نیمه دوم سال ۲۰۱۴ بیشتر والدین در ژاپن (از ۱۳ تا ۷۶ درصد)، سنگاپور (از ۹ تا ۶۹ درصد) و تایلند (از ۷ تا ۶۷ درصد) در نظر دارند کودکان خود را به دانشگاه‌های ملی بفرستند در حالی که این رقم در سال قبل از آن کمتر بوده‌ است.

بیشتر دانشگاه‌های این منطقه در رده بندی‌های جهانی عملکرد خوبی داشته و عرصه آموزش را رقابتی کرده‌اند. دانشگاه‌های آسیا – اقیانوسیه در رده بندی دانشگاه‌های جهانی در حال جای‌گیری در رتبه‌های بالا هستند و امروز یک هشتم از ۲۰۰ دانشگاه برتر جهان از این منطقه هستند.

سرمایه گذاری فزاینده در حوزه آموزش و همچنین ارتباط با دانشگاه‌های خارجی، کمک‌های تحصیلی در منطقه را ارتقا داده و موجب شده والدین بیشتری خواهان آن باشند که فرزندان خود را به دانشگاه‌های ملی بفرستند.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت اینترپرایز اینوویشن، امروزه والدین پیش از رسیدن سن فرزندانشان به تحصیلات دانشگاهی برای آینده آنان برنامه ریزی می‌کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم