نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مقبولیت دانشگاه‌های بومی در آسیا-اقیانوسیه

نزدیک به دو سوم والدین در منطقه آسیا – اقیانوسیه تمایل دارند کودکان خود را برای تحصیل در مقطع آموزش عالی به دانشگاه‌های محلی بفرستند.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا، در مطالعه آماری جدید مشخص شد اکثریت والدین در ویتنام (۷۹ درصد)،‌ بنگلادش (۷۸ درصد)،‌ ژاپن (۷۶ درصد)، هند (۷۵ درصد)، فیلیپین (۶۹ درصد) و سنگاپور (۶۹ درصد) تصمیم دارند فرزندان خود را به دانشگاه‌های محلی بفرستند.

این مطالعه آشکار ساخت از نیمه دوم سال ۲۰۱۴ بیشتر والدین در ژاپن (از ۱۳ تا ۷۶ درصد)، سنگاپور (از ۹ تا ۶۹ درصد) و تایلند (از ۷ تا ۶۷ درصد) در نظر دارند کودکان خود را به دانشگاه‌های ملی بفرستند در حالی که این رقم در سال قبل از آن کمتر بوده‌ است.

بیشتر دانشگاه‌های این منطقه در رده بندی‌های جهانی عملکرد خوبی داشته و عرصه آموزش را رقابتی کرده‌اند. دانشگاه‌های آسیا – اقیانوسیه در رده بندی دانشگاه‌های جهانی در حال جای‌گیری در رتبه‌های بالا هستند و امروز یک هشتم از ۲۰۰ دانشگاه برتر جهان از این منطقه هستند.

سرمایه گذاری فزاینده در حوزه آموزش و همچنین ارتباط با دانشگاه‌های خارجی، کمک‌های تحصیلی در منطقه را ارتقا داده و موجب شده والدین بیشتری خواهان آن باشند که فرزندان خود را به دانشگاه‌های ملی بفرستند.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت اینترپرایز اینوویشن، امروزه والدین پیش از رسیدن سن فرزندانشان به تحصیلات دانشگاهی برای آینده آنان برنامه ریزی می‌کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم