نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

معرفی ماهیت اسلام از طریق فضای مجازی مدنظر دانشگاهیان قرار گیرد

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های ازاد لرستان گفت: جامعه دانشگاهی و افراد فرهیخته وظیفه دارند که با ارائه صورت زیبای اسلام در فضای مجازی، بین‎المللی و مجامع عمومی ماهیت اصلی این دین کامل را به دنیا معرفی کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی قدرتی در جمع خبرنگاران، افزود: قدرت‎های پوشالی غرب و اروپا به‌خوبی متوجه شده‎اند که قدرت نفوذ اسلام بسیار زیاد بوده و این دین الهی می‎تواند در میان قلب مردم سراسر جهان جا باز کرده و ماندگار بماند، به‎همین خاطر موج اسلام‎هراسی به راه انداخته‎اند.

وی با اشاره به نامه رهبری به جوانان اروپا و آمریکای شمالی، اظهار کرد: پیام نامه ایشان کاملاً واضح و روشن بوده و مقام معظم رهبری از مخاطبان خود چنین خواسته که اسلام را از منبع اصلی یعنی قرآن کریم جست‎وجو کنند.

حجت الاسلام قدرتی تصریح کرد: دشمنان اسلام از رواج این دین الهی بسیار هراس دارند و به همین دلیل با کمک رسانه‎ها موجی از اسلام‎هراسی را با بد جلوه دادن صورت زیبای اسلام به راه انداخته‌‎‎اند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد خرم‎آباد اضافه کرد: جامعه دانشگاهی و افراد فرهیخته وظیفه دارند که با ارائه صورت زیبای اسلام در فضای مجازی، بین‎المللی و مجامع عمومی ماهیت اصلی این دین کامل را به دنیا معرفی کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم