نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

معرفی ماهیت اسلام از طریق فضای مجازی مدنظر دانشگاهیان قرار گیرد

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های ازاد لرستان گفت: جامعه دانشگاهی و افراد فرهیخته وظیفه دارند که با ارائه صورت زیبای اسلام در فضای مجازی، بین‎المللی و مجامع عمومی ماهیت اصلی این دین کامل را به دنیا معرفی کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی قدرتی در جمع خبرنگاران، افزود: قدرت‎های پوشالی غرب و اروپا به‌خوبی متوجه شده‎اند که قدرت نفوذ اسلام بسیار زیاد بوده و این دین الهی می‎تواند در میان قلب مردم سراسر جهان جا باز کرده و ماندگار بماند، به‎همین خاطر موج اسلام‎هراسی به راه انداخته‎اند.

وی با اشاره به نامه رهبری به جوانان اروپا و آمریکای شمالی، اظهار کرد: پیام نامه ایشان کاملاً واضح و روشن بوده و مقام معظم رهبری از مخاطبان خود چنین خواسته که اسلام را از منبع اصلی یعنی قرآن کریم جست‎وجو کنند.

حجت الاسلام قدرتی تصریح کرد: دشمنان اسلام از رواج این دین الهی بسیار هراس دارند و به همین دلیل با کمک رسانه‎ها موجی از اسلام‎هراسی را با بد جلوه دادن صورت زیبای اسلام به راه انداخته‌‎‎اند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد خرم‎آباد اضافه کرد: جامعه دانشگاهی و افراد فرهیخته وظیفه دارند که با ارائه صورت زیبای اسلام در فضای مجازی، بین‎المللی و مجامع عمومی ماهیت اصلی این دین کامل را به دنیا معرفی کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم