نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

معرفی ماهیت اسلام از طریق فضای مجازی مدنظر دانشگاهیان قرار گیرد

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های ازاد لرستان گفت: جامعه دانشگاهی و افراد فرهیخته وظیفه دارند که با ارائه صورت زیبای اسلام در فضای مجازی، بین‎المللی و مجامع عمومی ماهیت اصلی این دین کامل را به دنیا معرفی کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی قدرتی در جمع خبرنگاران، افزود: قدرت‎های پوشالی غرب و اروپا به‌خوبی متوجه شده‎اند که قدرت نفوذ اسلام بسیار زیاد بوده و این دین الهی می‎تواند در میان قلب مردم سراسر جهان جا باز کرده و ماندگار بماند، به‎همین خاطر موج اسلام‎هراسی به راه انداخته‎اند.

وی با اشاره به نامه رهبری به جوانان اروپا و آمریکای شمالی، اظهار کرد: پیام نامه ایشان کاملاً واضح و روشن بوده و مقام معظم رهبری از مخاطبان خود چنین خواسته که اسلام را از منبع اصلی یعنی قرآن کریم جست‎وجو کنند.

حجت الاسلام قدرتی تصریح کرد: دشمنان اسلام از رواج این دین الهی بسیار هراس دارند و به همین دلیل با کمک رسانه‎ها موجی از اسلام‎هراسی را با بد جلوه دادن صورت زیبای اسلام به راه انداخته‌‎‎اند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد خرم‎آباد اضافه کرد: جامعه دانشگاهی و افراد فرهیخته وظیفه دارند که با ارائه صورت زیبای اسلام در فضای مجازی، بین‎المللی و مجامع عمومی ماهیت اصلی این دین کامل را به دنیا معرفی کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم