نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

معرفی رییس دانشگاه تهران به دو هفته دیگر موکول شد /نحوه انتخاب روسای شریف و تربیت مدرس

وزیر علوم تحقیقات و فناوری از اعلام نام و معرفی رییس دانشگاه تهران به شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه دو هفته آینده این شورا خبر داد.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر رضا فرجی دانا در حاشیه دوازدهمین آیین نکوداشت دانش‌آموختگان غیرایرانی درباره معرفی رییس دانشگاه تهران به شورای عالی انقلاب فرهنگی ، گفت: شورای منتخبین دانشگاه تهران چند نفر را به من معرفی کرده‌اند که من با مدنظر قرار دادن این اسامی یک نفر را به شورا معرفی می‌کنم.

وی افزود: ما قصد داشتیم این کار را در جلسه فردا انجام دهیم، اما جلسه فردای شورای عالی انقلاب فرهنگی به دلیل سفر رییس جمهور لغو شد، بنابراین انشاالله در جلسه دو هفته آینده این کار را انجام می‌دهیم.

وزیر علوم درباره نحوه انتخاب رییس دانشگاه شریف، اظهار کرد:‌ شورای دانشگاه حدود یک ماه است که کمیته جستجو را تشکیل داده که این کمیته متشکل از پنج عضو اصلی و دو عضو علی‌البدل است.

وزیر علوم خاطرنشان کرد: این کمیته افراد مختلف را که از دانشکده‌های مختلف معرفی می‌شوند بررسی کرده و فهرستی را به ما خواهند داد و ما نیز در نهایت یک نفر را به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی می‌کنیم.

فرجی دانا درباره زمان اتمام کار این کمیته گفت: فکر می‌کنم کار این کمیته در خردادماه تمام می‌شود.

وی همچنین درباره چگونگی انتخاب رییس دانشگاه تربیت مدرس نیز اظهار کرد: در این دانشگاه نیز نظرسنجی از اعضای هیئت علمی انجام می‌شود و پس از نظرسنجی رییس دانشگاه به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم