نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

معاون وزیرعلوم: حق مطلب درباره واحدهای تربیت‌بدنی دانشگاه‌ها ادا نشده است

رییس سازمان امور دانشجویان و معاون وزیرعلوم با بیان اینکه درباره واحدهای تربیت‌بدنی حق مطلب در دانشگاه‌ها ادا نشده است، بر لزوم تخصصی‌کردن واحدهای تربیت‌بدنی و توجه بیشتر به آن تاکید کرد.

دکتر صدیقی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، درباره برنامه‌های وزارت علوم برای تخصصی شدن دروس تربیت‌بدنی در دانشگاه‌ها، اظهار کرد: تاکید زیادی بر توجه بیشتر دانشگاه‌ها به واحدهای تربیت‌بدنی داریم. به نظرم تاکنون حق مطلب در این‌باره ادا نشده و لازم است هم جدیت و پیگیری بیشتری از جانب ما انجام شده و به دانشگاه‌ها ابلاغ شود و هم واحد آموزشی دانشگاه‌ها توجه بیشتری بر لزوم تخصصی‌کردن واحدهای تربیت‌بدنی و توجه بیشتر به آن داشته باشند.

رئیس سازمان دانشجویان افزود: معمولا دانشگاه‌ها زیرساخت‌های لازم جهت توسعه واحدهای تربیت بدنی را دارند و می‌توانند آن را هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی دنبال کنند، کما اینکه در بسیاری از آنها جدیت و پیگیری نسبتا خوبی در مورد دروس تربیت‌بدنی وجود دارد؛ البته ممکن است برخی از دانشگاه‌های جدید به علت کمبود زیرساخت‌ها و امکانات توجه کمتری به دروس تربیت‌بدنی داشته باشند.

وی گفت: درصد هستیم با تعامل هرچه بیشتر با حوزه‌های آموزشی دانشگاه‌ها و رفع مشکلات پیش‌رو توجه بیشتری به تخصصی‌کردن واحدهای تربیت‌بدنی و نظارت بهتر بر حسن اجرای آن داشته باشیم. همچنین دانشگاه‌هایی هم که با کمبود زیرساخت‌ها در این بخش مواجه هستند را در اولویت می‌گذاریم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم