نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

معاون وزیرعلوم: حق مطلب درباره واحدهای تربیت‌بدنی دانشگاه‌ها ادا نشده است

رییس سازمان امور دانشجویان و معاون وزیرعلوم با بیان اینکه درباره واحدهای تربیت‌بدنی حق مطلب در دانشگاه‌ها ادا نشده است، بر لزوم تخصصی‌کردن واحدهای تربیت‌بدنی و توجه بیشتر به آن تاکید کرد.

دکتر صدیقی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، درباره برنامه‌های وزارت علوم برای تخصصی شدن دروس تربیت‌بدنی در دانشگاه‌ها، اظهار کرد: تاکید زیادی بر توجه بیشتر دانشگاه‌ها به واحدهای تربیت‌بدنی داریم. به نظرم تاکنون حق مطلب در این‌باره ادا نشده و لازم است هم جدیت و پیگیری بیشتری از جانب ما انجام شده و به دانشگاه‌ها ابلاغ شود و هم واحد آموزشی دانشگاه‌ها توجه بیشتری بر لزوم تخصصی‌کردن واحدهای تربیت‌بدنی و توجه بیشتر به آن داشته باشند.

رئیس سازمان دانشجویان افزود: معمولا دانشگاه‌ها زیرساخت‌های لازم جهت توسعه واحدهای تربیت بدنی را دارند و می‌توانند آن را هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی دنبال کنند، کما اینکه در بسیاری از آنها جدیت و پیگیری نسبتا خوبی در مورد دروس تربیت‌بدنی وجود دارد؛ البته ممکن است برخی از دانشگاه‌های جدید به علت کمبود زیرساخت‌ها و امکانات توجه کمتری به دروس تربیت‌بدنی داشته باشند.

وی گفت: درصد هستیم با تعامل هرچه بیشتر با حوزه‌های آموزشی دانشگاه‌ها و رفع مشکلات پیش‌رو توجه بیشتری به تخصصی‌کردن واحدهای تربیت‌بدنی و نظارت بهتر بر حسن اجرای آن داشته باشیم. همچنین دانشگاه‌هایی هم که با کمبود زیرساخت‌ها در این بخش مواجه هستند را در اولویت می‌گذاریم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم