نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

معاون وزیرعلوم: حق مطلب درباره واحدهای تربیت‌بدنی دانشگاه‌ها ادا نشده است

رییس سازمان امور دانشجویان و معاون وزیرعلوم با بیان اینکه درباره واحدهای تربیت‌بدنی حق مطلب در دانشگاه‌ها ادا نشده است، بر لزوم تخصصی‌کردن واحدهای تربیت‌بدنی و توجه بیشتر به آن تاکید کرد.

دکتر صدیقی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، درباره برنامه‌های وزارت علوم برای تخصصی شدن دروس تربیت‌بدنی در دانشگاه‌ها، اظهار کرد: تاکید زیادی بر توجه بیشتر دانشگاه‌ها به واحدهای تربیت‌بدنی داریم. به نظرم تاکنون حق مطلب در این‌باره ادا نشده و لازم است هم جدیت و پیگیری بیشتری از جانب ما انجام شده و به دانشگاه‌ها ابلاغ شود و هم واحد آموزشی دانشگاه‌ها توجه بیشتری بر لزوم تخصصی‌کردن واحدهای تربیت‌بدنی و توجه بیشتر به آن داشته باشند.

رئیس سازمان دانشجویان افزود: معمولا دانشگاه‌ها زیرساخت‌های لازم جهت توسعه واحدهای تربیت بدنی را دارند و می‌توانند آن را هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی دنبال کنند، کما اینکه در بسیاری از آنها جدیت و پیگیری نسبتا خوبی در مورد دروس تربیت‌بدنی وجود دارد؛ البته ممکن است برخی از دانشگاه‌های جدید به علت کمبود زیرساخت‌ها و امکانات توجه کمتری به دروس تربیت‌بدنی داشته باشند.

وی گفت: درصد هستیم با تعامل هرچه بیشتر با حوزه‌های آموزشی دانشگاه‌ها و رفع مشکلات پیش‌رو توجه بیشتری به تخصصی‌کردن واحدهای تربیت‌بدنی و نظارت بهتر بر حسن اجرای آن داشته باشیم. همچنین دانشگاه‌هایی هم که با کمبود زیرساخت‌ها در این بخش مواجه هستند را در اولویت می‌گذاریم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم