نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

معاون فرهنگی وزیر علوم : اسلام دینی عاری از خشونت و افراط گری است

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در جشن ولادت پیامبر گرامی اسلام در دانشگاه علوم و فنون و دریایی خرمشهر گفت: اسلام دینی عاری از خشونت و افراط گری است

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، جشن ولادت پیامبر اسلام و هفته وحدت در دانشگاه علوم و فنون و دریایی خرمشهر با حضوردکتر سیدضیا هاشمی معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، اعضای هیئت علمی و کارکنان در محل آمفی تئاتر دانشکده اقتصاد و مدیریت دریا برگزار شد.

در این مراسم دکتر هاشمی ضمن تبریک میلاد پیامبر اکرم (ص) ،اسلام را دینی عاری از هرگونه خشونت و افراط گری دانست و همچنین بر لزوم وحدت جامعه دانشگاهی و تمام اقشار جامعه با وجود افراط گری های موجود در منطقه تاکید کرد.

سپس حجت الاسلام والمسلمین جوانمرد زاده مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه به بیان نکاتی در مورد ولادت پیامبر اکرم(ص) و وحدت مسلمین پرداختند.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در پایان مراسم با حضور تعدادی از اعضای هیئت علمی، دانشجویان و کارکنان درخانه فرهنگ دانشگاه مراسم کلنگ زنی فاز دوم خانه فرهنگ و نامگذاری آن تحت عنوان خانه فرهنگ شهید بهروز مرادی توسط دکتر هاشمی انجام شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم