www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

معاون فرهنگی وزیر علوم : اسلام دینی عاری از خشونت و افراط گری است

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در جشن ولادت پیامبر گرامی اسلام در دانشگاه علوم و فنون و دریایی خرمشهر گفت: اسلام دینی عاری از خشونت و افراط گری است

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، جشن ولادت پیامبر اسلام و هفته وحدت در دانشگاه علوم و فنون و دریایی خرمشهر با حضوردکتر سیدضیا هاشمی معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، اعضای هیئت علمی و کارکنان در محل آمفی تئاتر دانشکده اقتصاد و مدیریت دریا برگزار شد.

در این مراسم دکتر هاشمی ضمن تبریک میلاد پیامبر اکرم (ص) ،اسلام را دینی عاری از هرگونه خشونت و افراط گری دانست و همچنین بر لزوم وحدت جامعه دانشگاهی و تمام اقشار جامعه با وجود افراط گری های موجود در منطقه تاکید کرد.

سپس حجت الاسلام والمسلمین جوانمرد زاده مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه به بیان نکاتی در مورد ولادت پیامبر اکرم(ص) و وحدت مسلمین پرداختند.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در پایان مراسم با حضور تعدادی از اعضای هیئت علمی، دانشجویان و کارکنان درخانه فرهنگ دانشگاه مراسم کلنگ زنی فاز دوم خانه فرهنگ و نامگذاری آن تحت عنوان خانه فرهنگ شهید بهروز مرادی توسط دکتر هاشمی انجام شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم