نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی نسبت به تحریف مطالب خود، شکایت کرد

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی نسبت به تحریف مطالب خود در مصاحبه‌ ایسنا،‌ مندرج در ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، که توسط برخی سایتهای خبری صورت گرفته است، شکایت کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در متن شکایت مهدی فیض آمده است:‌

«متاسفانه برخی سایتهای خبری، با بی‌تقوایی، محتوای عرائض اینجانب را تغییر داده و به استناد آن، برخی اتهامات را به اینجانب وارد نموده‌اند.»

وی همچنین افزود: کیست که نسبت به حفظ آرمانهای انقلاب و نظام و رهبری، علاقمند باشد و ناآرامی در دانشگاه را آرزو کند؟ آنچه مهم است این است که آرامش دانشگاه، آرامشی همراه با نشاط سیاسی و رشد علمی باشد و نه آرامشی خمود آلود و مایوس کننده. آنچه اینجانب بدان تاکید داشته و دارم، حفظ آرامش مثبت و روح افزاست تا در سایه چنین آرامشی، هم دانشجوی ما از حیث سیاسی و اجتماعی رشد کند و هم اساتید و فرهیختگان، فرصت شکوفایی و تقویت خودباوری بیابند.

لذا علیرغم برخی اتهامات مطرح شده،‌ آرزوی قلبی اینجانب، حفظ و تقویت آرامش محیط‌های علمی و دانشگاهی است. ضمنا رای اکثریت محترم نمایندگان دلسوز مجلس شورای اسلامی، معتبر و محترم می‌باشد و همگان موظف به تمکین نسبت به نظر غالب در مجلس، بوده و هستیم.

امید است عزیزانی که خود را مسلمان و انقلابی می‌دانند، بیش از سایرین، در رعایت تقوای سیاسی، دقت کنند تا مبادا ظلمی به سازمانها و اشخاص، محقق شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم