نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور: دانشگاه تجربه مدیران گذشته را نادیده نمی‌گیرد

در راستای سیاست های دانشگاه پیام نور مبنی بر انتصاب روسای استانی و مراکز از بین اعضای هیات علمی، دکتر حسین رشیدی نژاد سرپرست جدید دانشگاه پیام نور استان کرمان طی حکمی از سوی دکتر فراهانی منصوب شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در این مراسم دکتر کریمی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر تابلی رئیس پیشین دانشگاه پیام نور استان کرمان گفت: تغییرات جدید در فضایی همدل و همسو شکل می گیرد و مدیران استان کرمان نیز به حدی از بلوغ فکری و توانمندی لازم رسیدند که می توانند به راحتی راهگشای مشکلات دانشگاه باشند.

وی در ادامه گفت: دانشگاه پیام نور آنقدر بزرگ و با بضاعت هست که امکان خدمت مجدد برای روسای پیشین و توانمند دانشگاه وجود خواهد داشت و این دانشگاه هیچ گاه تجربه مدیران گذشته را نادیده نخواهد گرفت و از تجربیات ارزشمند آنها بهره خواهد برد.

وی همچنین در خصوص انتصاب دکتر رشیدی نژاد اظهار داشت: از آنجا که دکتر رشیدی نژاد سال های زیادی را در دانشگاه پیام نور و در سمت های مختلف خدمت کرده اند ، از فرزندان توانمند این دانشگاه به شمار می روند و قطعا با مدیریت ایشان شاهد ارائه خدمات مطلوب تری خواهیم بود. ضمن اینکه انتظار می رود دانشگاه پیام نور استان کرمان بسترهای گسترش دوره های تحصیلات تکمیلی را بیش از پیش فراهم آورد و همچنین با گسترش شرکت های دانش بنیان آینده کاری جوانان را فراهم کند.

دکتر حسین رشیدی نژاد نیز در این مراسم گفت: همانطور که دکتر فراهانی همواره به تمامی خانواده دانشگاه پیام نور توصیه موکد دارند که همه باید خدمتگزار دانشجویان باشیم، باید فضا به گونه ای مهیا شود که راهگشای دانشجویان ما باشد.

دکتر رشیدی نژاد دارای دکترای اقتصاد از دانشگاه علامه طباطبایی بوده و از سال ۷۲ به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور فعالیت دارد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم