نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی لرستان: دانشکده آماده پذیرش دانشجوست

نمایندگان وزارت بهداشت از روند آماده‌ سازی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی لرستان بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، نمایندگان وزارت بهداشت از روند آماده‌ سازی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی لرستان بازدید کردند.

در این بازدید ابوالفضل عباس‎زاد، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی لرستان با مثبت خواندن روند اجرا و نظارت شورای آموزش داروسازی و تخصصی وزارت بهداشت در آماده ‎سازی و مهیا کردن فضای فیزیکی دانشکده داروسازی اظهار کرد: تمام ایرادات شورا لحاظ و رعایت شده و این موضوع نقطه مثبت دانشگاه است.

وی بر ضرورت تسریع در روند راه‎اندازی دانشکده داروسازی تاکید کرد و افزود: در این راستا اعضای هیات علمی جذب و دانشکده آماده پذیرش دانشجوست.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه در راستای رفع مشکلات و تجهیز دانشکده داروسازی لرستان تلاش خواهیم کرد، گفت: در راستای فراهم شدن شرایط برای شروع فعالیت دانشکده توان خود را برای جذب بیشتر هیات علمی و تکمیل کادر آموزشی به کار گرفته‎ایم.

در این جلسه که با حضور حمید اکبری دبیر شورای آموزش داروسازی و تخصصی وزارت بهداشت برگزار شد، بر ضرورت جذب بیشتر هیات علمی، تجهیز کلاس‎ها، تامین فضای آموزشی، آزمایشگاه‎ها، کتابخانه و مرکز رایانه با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال در سال ۹۳ و اختصاص سالانه ۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز آزمایشگاه‎های تخصصی این دانشکده تاکید شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم