نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

معارفه فرهادی با حضور جهانگیری و هاشمی

مراسم معارفه وزیر جدید علوم، تحقیقات و فناوری صبح امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جمعی از معاونین این وزارتخانه و روسای دانشگاه‌ها در ساختمان وزارت علوم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر نجفی سرپرست وزارت علوم در این مراسم در سخنانی اظهار داشت: مدت فعالیت من در این وزارتخانه کوتاه اما شیرین طی شد زیرا از یک طرف با همکارانی که در سالهای دور همکار بودیم مجددا همکار شدیم و از طرف دیگر با دوستان جدیدی که برخی از آنها در زمان گذشته دانشجو بودند امروز به عنوان یک استاد دانشگاه همکاری داشتیم.

نجفی افزود: در این مدت شاهد تلاش شبانه روزی همکاران خود در وزارت علوم و دانشگاه‌ها بودم و از همه تشکر می‌کنم.

وی ضمن خیرمقدم به دکتر فرهادی وزیر علوم افزود: دکتر فرهادی از مدیران باتجربه، لایق و عالم نظام جمهوری اسلامی ایران هستند. ایشان مدتی کارهای علمی را بر کارهای اجرایی ترجیح دادند، اما اکنون به دلیل شرایط حساس وزارت علوم علیرغم میل خود و خانواده‌شان این مسئولیت را پذیرفتند.

سرپرست وزارت علوم افزود: دکتر فرهادی امروز وارد وزارت علوم و فضای آموزش عالی شدند و با حضورشان آرامشی بر مجموعه حاکم شد. مجلس ایشان را با رای خوبی مورد تایید قرار داد و امیدوارم در طول این چند سال که برای خدمت فرصت دارند خداوند بر توفیق ایشان بیفزاید.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم