نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

معارفه فرهادی با حضور جهانگیری و هاشمی

مراسم معارفه وزیر جدید علوم، تحقیقات و فناوری صبح امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جمعی از معاونین این وزارتخانه و روسای دانشگاه‌ها در ساختمان وزارت علوم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر نجفی سرپرست وزارت علوم در این مراسم در سخنانی اظهار داشت: مدت فعالیت من در این وزارتخانه کوتاه اما شیرین طی شد زیرا از یک طرف با همکارانی که در سالهای دور همکار بودیم مجددا همکار شدیم و از طرف دیگر با دوستان جدیدی که برخی از آنها در زمان گذشته دانشجو بودند امروز به عنوان یک استاد دانشگاه همکاری داشتیم.

نجفی افزود: در این مدت شاهد تلاش شبانه روزی همکاران خود در وزارت علوم و دانشگاه‌ها بودم و از همه تشکر می‌کنم.

وی ضمن خیرمقدم به دکتر فرهادی وزیر علوم افزود: دکتر فرهادی از مدیران باتجربه، لایق و عالم نظام جمهوری اسلامی ایران هستند. ایشان مدتی کارهای علمی را بر کارهای اجرایی ترجیح دادند، اما اکنون به دلیل شرایط حساس وزارت علوم علیرغم میل خود و خانواده‌شان این مسئولیت را پذیرفتند.

سرپرست وزارت علوم افزود: دکتر فرهادی امروز وارد وزارت علوم و فضای آموزش عالی شدند و با حضورشان آرامشی بر مجموعه حاکم شد. مجلس ایشان را با رای خوبی مورد تایید قرار داد و امیدوارم در طول این چند سال که برای خدمت فرصت دارند خداوند بر توفیق ایشان بیفزاید.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم