نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مشکل تامین زمین مراکز آموزش عالی سلماس حل می‌شود

فرماندار سلماس گفت: با همکاری مسئولین شهرستان و همکاری نهادهای اجرایی و دولت، مشکل تامین زمین مراکز آموزش عالی سلماس را حل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه آذربایجان غربی، مرتضی نظری فرماندار سلماس در نخستین جشنواره فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه غیرانتفاعی معراج سلماس گفت: در حال حاضر۷ مرکز آموزش عالی در شهرستان وجود دارد که دانشگاه‌های علمی کاربردی، پیام نور سلماس و واحد تازه شهر، معراج و سلامت مشکل تامین زمین برای ساخت فضای آموزشی استاندارد را دارند که امیدواریم با رفع موانع قانونی و ایجاد تعامل بین نهادهای خصوصی و دولتی این مشکل را حل نماییم.

نظری به ایجاد روحیه مضاعف همکاری بین تمام مدیران دولتی و اجرایی تاکید کرد و گفت: وحدت بین مدیران دولتی و اجرایی در انجام امور منجر به توسعه و پیشرفت در عرصه‌های آموزشی و علمی خواهد شد.

فرماندار سلماس خاطرنشان کرد: افزایش دوبرابری جمعیت کشور نسبت به سال ۱۳۵۷ و نیز افزایش ۲۵ برابری تعداد دانشجویان نسبت به آن زمان، نشان از پیشرفت و بالا رفتن سطح علمی جامعه دارد که همگی را مرهون خون پاک شهدای انقلاب اسلامی و رهبری مدبرانه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری هستیم.

وی با اشاره به اشتغال متناسب با آموخته‌های علمی و تخصصی به عنوان مشکل اصلی دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاه‌ها، بر لزوم انجام تلاش و تدبیر لازم برای حل مشکل اشتغال و بیکاری از طرف مسئولین مربوط تاکید کرد.

نظری خاطرنشان کرد: ورود بخش خصوصی به مقوله آموزش کشور و سرمایه گذاری در آن بسیار قابل توجه است و لازم است تا بر اساس سند چشم‌انداز توسعه کشو، با استفاده بهینه از تمام امکانات بخش‌های خصوصی و دولتی تمام تلاش و سعی خود را برای رسیدن به جایگاه مدنظر مقام معظم رهبری در مدت‌زمان تعیین شده به کار گیریم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم