نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مشکلات مالی دانشکده پزشکی مالزی را تعطیل کرد

مشکلات مالی و عدم تامین سرمایه از سوی دانشگاه مادر، منجر به تعطیلی یک کالج پزشکی در مالزی شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کالج علوم پزشکی دانشگاه Allianze در «نپانگ» مالزی به دلیل عدم تامین مالی از سوی دانشگاه مادر آن در لندن و پرداخت نشدن حقوق کارکنان تعطیل شده و دانشجویان این دانشکده باید به دنبال یک گزینه جایگزین برای تحصیل خود باشند. این کالج همچنین شعبه‌ای نیز در اندونزی دارد که با دانشگاه «اوتارا»ی سوماترا همکاری می‌کند. با این حالی تعطیلی کالج علوم پزشکی دانشگاه Allianze در مالزی این سوال را به ذهن می‌آورد که چرا علائم هشداردهنده مبنی بر مشکلات مالی دانشگاه مادر در لندن زودتر از این مورد توجه مسئولان مالزی قرار نگرفت.

اتحادیه مصرف کنندگان نپانگ با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که از زمان دریافت شکایت‌های کارکنان و دانشجویان دانشکده فوق در اوایل سال بارها با مسئولان مالزی رایزنی کرده است. این شکایت‌ها شامل اعلام نارضایتی دانشجویان از امکانات و کیفیت عملکرد برخی استادان و کارکنان آن می‌شود. ضمن اینکه برخی کارکنان دانشگاه فوق نیز حقوقی دریافت نکرده بودند و بسیاری از دانشجویان نیز با وجود اتمام دوره‌های آموزشی، مدرک تحصیلی خود را اخذ نکرده‌اند.

به گزارش ایسنا به نقل از یونیورسیتی ورلد نیوز، «زین الدین وزیر» موسس این دانشگاه ‌می‌گوید: این دانشگاه همچنان به تعهدات قبلی خود پایبند است و قصد دارد اعتبار قبلی را که همانا تربیت فارغ التحصیلان باکیفیت است بازپس گیرد.

وی سعی دارد مشکلات پیش آمده را مشکلات موقت مالی عنوان کند که قابل حل هستند.

وزیر افزود: مشکلات حاضر به دلیل مسائل مالی رخ داده نه مشکلات مدیریتی و قصد داریم با دریافت کمک‌های کوتاه مدت بانکی و دولتی این دانشکده را دوباره احیا کنیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم